Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

I

ırmak gün

Forum Okuru
4 aydır adet olmuyorum nedeni nedir bilmiyorum :(

HemşireniZ

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
Regl düzensizliğinin bir kaç nedeni var. Rahim kaynaklı bir durum,hormonal bozukluk gibi .Durumunuzun değerlendirilmesi için hormon tetkitleri ve hekim muayenesi gerekli. Bunların dışında regl gecikmesi ; kist,miyom,gebelik vs gibi durumlardan kaynaklanabilir. Jinekoloğa görünmeniz de fayda var..

D

Dest

Forum Okuru
Kayıtsız Üye' Alıntı:
Tebrik ederim

Merhaba, tebrik ederim.. Allah sag salim kucaginiza da almayi nasip eder insallah. Bende yaklasik iki senedir istiyorum. Yasim 24, erken yumurta yetmezligi var. Incir kürünü yeni duydum ve bir hafta oldu baslayali, doktorlar cok ümitsiz konusuyor. 1% sansim oldugunu dusunuyorlar. Cok ümitsizim artik ama sizin yazinizi okuyunca cok mutlu oldum. Allah bize de ve isteyen her cifte nasip eder insallah. Merak ettim, sizin rahatsizliginiz neydi?

Merhaba! Her sefer yeni incirle yapıyoruz dimi?

S

Sevda4

Forum Okuru
Merhaba
Incir kürünü sürekli yapıp kullanmakta bir sakınca varmi yoksa sadece 21 gün yapıp 7 gün ara verip 21 gün daha yapip bırakılmalı mi

E

Elmina ezel46

Forum Okuru
karadass' Alıntı:
Ben incir kuru ile hamile kalanlardanm Allah herkese nasip etsin inşallah :)
Mrbb ben sogan suyu uyguluyorum smdi bende poliskistik ovee var 15 gun sogan suyu uygulucam snra incir kurune baslsicmm bilgi verirsenizz sevinirim .

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Elmina ezel46' Alıntı:
Mrbb ben sogan suyu uyguluyorum smdi bende poliskistik over var 15 gun sogan suyu uygulucam snra incir kurune baslsicmm bilgi verirsenizz sevinirim .
Kürle ilgili bilgiler ilk sayfada yer almaktadır Tam olarak neyi öğrenmek istiyorsunuz ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Damlaaa66' Alıntı:
Kan inceltici icen kisiye iyi gelirmi
Kan inceltici ilaç alınıyorsa incir kürüne başlamadan önce hekime danışmak en doğrusu. Kan inceltici kullananlarda tüketilmesi ve tüketilmemesi gereken besinler var..

D

Damlaaa66

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Kan inceltici ilaç alınıyorsa incir kürüne başlamadan önce hekime danışmak en doğrusu. Kan inceltici kullananlarda tüketilmesi ve tüketilmemesi gereken besinler var..
Cok tesekkur ederim