Hamile kalmak isteyenler ve deneyimleriini paylasmak isteyenler gelebilirmi !!

Alicce28

Yeni Üye
Üye
Hamile kalmak isteyenler ve deneyimleriini paylasmak isteyenler gelebilirmi !!
Hamile kalmak icin neler yaptiniz arkadaslar deneyimlerinizi paylasirmisiniz....

Kimi soğan kürü yapıyo kimi incir kürü kimin nerden şifa bulacağını rabbim bilir
Ben incir kurune basldim birde dilek dualrini suya okudum 7 gun boyunca ac karnina icicem rabbim kabul etsin insnlahhh likap bu surecc cok yorucu oluyo maaleseff beklemek her ay acaba adet olucakmiyim yoksa bisey vrmi diye dusunmek col yorucu ... rabbim isteyen herkese o kokuyu koklamayi nasip etsin.... bunlari sizinle konusmak bile nasil iyi geliyor anlatamam cvp yazdigin icin cok tesekkur ederim

Ben incir kurune basldim birde dilek dualrini suya okudum 7 gun boyunca ac karnina icicem rabbim kabul etsin insnlahhh likap bu surecc cok yorucu oluyo maaleseff beklemek her ay acaba adet olucakmiyim yoksa bisey vrmi diye dusunmek col yorucu ... rabbim isteyen herkese o kokuyu koklamayi nasip etsin.... bunlari sizinle konusmak bile nasil iyi geliyor anlatamam cvp yazdigin icin cok tesekkur ederim
Biliyorum çok yıpratıcı her ay aynı senin gibi bende yaşıyorum ve daha bi çok kişi var rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah rica ederim canım

Ben de yaklasik 6 ay korundum ama simdi ugrasiyorum ... tahlillerim herseyim temiz yumurtlama takibide yapiyorum .... hamile kalmak icin ugrasip kalanlar paylasimlarini yapsalar... insanaa okumak bile cok iyi geliyor... sen kac yasindasin
Evet hamile kalan olunca öyle çok seviniyorumki darısı bizim başımıza inşallah senin eşin gittimi dr a benim yaşım 40 oldu geç evlendim sen kaç yaşındasın

Geri