Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kız kardeşim yok benim ufaklığın teyzesi olmayacak diyordum, burada bir sürü teyzesi olacak... :)

aaa aşk olsun beni daha doğrusu bizi nasıl unuttunuz :)siz doğurun istemediğiniz kadar teyzeleri var onların:D:D

aaa aşk olsun beni daha doğrusu bizi nasıl unuttunuz :)siz doğurun istemediğiniz kadar teyzeleri var onların:D:D

:doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh:
evet yaaa nasıl unuttuk biz siziiiiiiiiiiii.........:noidea::noidea::noidea:

Teyzeler çok, Ecelin, Rüyam (admin teyzeler), Chatlak teyzeleri ve diğer melekler... Bir sürü teyzeleri olacak. Tabi önce ufaklıkların gelmeleri lazım ...

evetttt yaaaaaa gel artık benim küçükkk meleğimmmm..............

melekler mekanının en küçük meleğiiii gellll......

ama erkek olursan almayız annecim seni buraya onagöre:)

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

son reglim 12 eylül benim de..8 ekimde adet görmem gerekiyor..bu günlerde iştahım arttı..başım çok ağrıyor.arada tansiyonum düşüyor,akıntım arttı..Göüslerimde hassasiyet var.Hadi adet dönemi desem daha 2 hafta var..arabaya binince araba beni tutuyor.bu belirtiler yüzünden hamile olduğumu düşünüyorum..ama yanılma ihtimalimde var tabi..Allah hepimizi sağlıklı bebiş sahibi yapar inşallah;)

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

BilgeGökçen.......6 Ekim
CHATLAK...........8 Ekim
SELİN.........8 Ekim

son reglim 12 eylül benim de..8 ekimde adet görmem gerekiyor..bu günlerde iştahım arttı..başım çok ağrıyor.arada tansiyonum düşüyor,akıntım arttı..Göüslerimde hassasiyet var.Hadi adet dönemi desem daha 2 hafta var..arabaya binince araba beni tutuyor.bu belirtiler yüzünden hamile olduğumu düşünüyorum..ama yanılma ihtimalimde var tabi..Allah hepimizi sağlıklı bebiş sahibi yapar inşallah;)

CANIMMM HAYIRLISI OLSUN SANIRIM ADINI DEĞİŞTİRMİŞSİN HADİ BAKALIM BENİMLE AYNI GÜNDE REGL GÜNÜN .BERABER BEKLİORUZ YANİ AMA GÖRÜUORUM Kİ SENİN BELİRTİLERİN ÇOK FAZLA BENDE BUNLARIN HİÇBİRİ YOK TATLIM ZATEN BENDE PEK UMUTLU DİİLİM BU AY ÇÜNKÜMM ÇALIŞMALAR ÇOK FAZLA DİİLDİ ...

AMA İNŞ.SEN HAMİŞSİNDİR CANIMMM:angel::angel::angel:

Geri