Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

pardon sorunu geç gördüm. ya bekle 5 gün daha yada gözünü kapa ver kanı bide bebek için şimdiden kan vermeye alışman lazım. kan vermek zor deil... alt karında şişlik belirti ama kiminde hiç belirti olmadanda oluyomuş bebek.regli tarihini ve senide ekliyelim listeye 19ocak mı reglin
evet öyle ekle valla listeye sonuç hüsranda olsa denemekten zarar çıkmaz:))
işte ben şimdi sabırsızlandım yaa bekleyemiyorum kana gelincede bana bişi oluyo hemen :))ama yarın sabah iş yerinde yaptırcam tabi olmazsam:)) bende 6 aylık evliyim aslında çok tedirgindik ilk başta olsamı olmasamı diye ama napıyımmmm :)))

Bİsmİllahİrrahmanİrrahİm

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis
burcums........................20 ocak
sammy_ha.....................19 ocak
:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
biza..............................22 ocak
aysegull........................22 ocak

yazgulu24.....................23 ocak
esmos...........................25ocak
selzeh..........................26ocak
pretty woman.............. 1- 3 Şubat
hazal............................2 Şubat
dileğimm.....................2 Şubat
lalezar.........................3 Şubat
elifim ..........................4 Şubat
aslıgökçe......................6 Şubat
niisam.........................7 Şubat
desen...........................12 Şubat
nisan rüzgar.................12 Şubat
mrs m. ........................13 Şubat
incemeşe......................14 Şubat
yns_ysmn.....................17 Şubat

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan....................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
mucize................................16 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:

ii geceler burcums sende varmı belirti. hala gelmedi demi.......inş bebişin gelmiştir..
bi bilsem bizacığım kasıklarım ağrıo du şimdide batma var göğüsler davul zaten.ilaclardan mı yoksa bebekten mi bilemem.bu aralarda kimi görsem sen hamilesin dio kilo aldım diom ama bakocaz hayırlısı allahtan

evet öyle ekle valla listeye sonuç hüsranda olsa denemekten zarar çıkmaz:))
işte ben şimdi sabırsızlandım yaa bekleyemiyorum kana gelincede bana bişi oluyo hemen :))ama yarın sabah iş yerinde yaptırcam tabi olmazsam:)) bende 6 aylık evliyim aslında çok tedirgindik ilk başta olsamı olmasamı diye ama napıyımmmm :)))

Rabbim hakkında hayırlısını versin.İnşallah gelmiştir bebişin. boşver ben bebeğe ara verdim 1 kızım var allaha şükür ama 8 sene geçti ikinciyi bulamıyorum. bundada vardır bi hayır. Rabbim arattırmasın bebeğin yoklğu kötü

bi bilsem bizacığım kasıklarım ağrıo du şimdide batma var göğüsler davul zaten.ilaclardan mı yoksa bebekten mi bilemem.bu aralarda kimi görsem sen hamilesin dio kilo aldım diom ama bakocaz hayırlısı allahtan

inşallah hamilesindir. müjdelerini bekliyoz kan testi nezaman yaptırmayı düşünüyosun. benim günüm de yarın aynı sammyha gibi alt karın şiş ve acayip yiyorum.

Rabbim hakkında hayırlısını versin.İnşallah gelmiştir bebişin. boşver ben bebeğe ara verdim 1 kızım var allaha şükür ama 8 sene geçti ikinciyi bulamıyorum. bundada vardır bi hayır. Rabbim arattırmasın bebeğin yoklğu kötü
evet dediğin gibi bencede bi hayır vardır neyse en azından bi kızın var maşallah allah bağışlasın

Geri