Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

rabiaaa

Yeni Üye
Üye
slm ben yeni eldim aranıza bende beklıyorum bi süredır ama olmuyor rabbim hayırlısını versın dualarınız eksik etmeyın bu yeter rabbim hepimizin evini bebişle şenlendırsın inşallah:)

muamma

Aktif Üye
Üye
kızlar ben son aşamaya geldim artık maalesef tüp bebek yaptırıyorum. yarın yumurta toplama işlemim var hem korkuyorum hem de ya olmazsa diye üzülüyorum. sonuçta bu da olmazsa başka çarem kalmıycak. ne olur bana dua edin bir problem çıkmasın.

muamma

Aktif Üye
Üye
kızlar bugün yumurtalar toplandı. şimdi eve geldim. yaptıracak olanlar hiç korkmayın lütfen benim gibi canı çok tatlı olan biri bunu söylüyorsa düşünün artık:)sadece sonrasında adet gaz sancısı arası bir şey oluyor oda bir kaç saat sürüyor. inşallah bir sorun çıkmaz.:bebem:

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
yarın transferim yapılıcak kızlar inşallah hayırlısı olur. bu arada niye kimse yok burda ya herkes nerde:18:
inşallah güzel sonuçlar alırsın canımm bebeğin sana gelir emekelrin karşılığı bulur . bende herşeyi denemiştim pes ettim artık tüp bebek yaptıracaktım o ay kendliğinden hamiel kaldım çok şükür hayırlı bi vaktini bekliyor gelmek için bebekelr inşallah senin içinde hayırlı vakittir gelir bebeğin

T

tahmina58

Forum Okuru
merhaba arkadaşlar ben yeni kayıldım.dün çatlatma iğnesi yapıldı ve doktorum progestan vajinal kapsül verdi .kullanan varmı .bide kullanıp gebe kalan var mı ???

muamma

Aktif Üye
Üye
inşallah güzel sonuçlar alırsın canımm bebeğin sana gelir emekelrin karşılığı bulur . bende herşeyi denemiştim pes ettim artık tüp bebek yaptıracaktım o ay kendliğinden hamiel kaldım çok şükür hayırlı bi vaktini bekliyor gelmek için bebekelr inşallah senin içinde hayırlı vakittir gelir bebeğin
çok sağol canım inşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder. benim transferim yapıldı. iki tane embriyo yerleştirdiler. şimdi test gününü bekliyorum hayırlısıyla bende artık o duyguyu tatmak istiyorum:hamileyim:

muamma

Aktif Üye
Üye
merhaba arkadaşlar ben yeni kayıldım.dün çatlatma iğnesi yapıldı ve doktorum progestan vajinal kapsül verdi .kullanan varmı .bide kullanıp gebe kalan var mı ???
valla canım bu işler belli olmaz kısmetinde varsa olur. bu süreçte öğrendiğim bir şey varsa o da herşeyi çok dinleyip psikijolimi yıpratmak olmuştu. o yüzden sana tavsiyem kimseye böyle sorular sorma çünkü biri kalkıp bende işe yaramadı dese demoralize oluyorsun o yüzden hayırlısını düşün inşallah sonucu güzel olur.:)

filz

Üye
Üye
arkadaşlar bende iki buçuk aylık evliyim adetim hep duzenliydi .evlendigimden beri 2 gün 5 gün one attı taki bu aya kadar 23 aralıkta 5 gün süren adetim oldu 11 ocakta tekrar oldum ama rengi farklı bugün 4, gün bu dört gün boyunca 1 pedi dolduracak kadar kan gelmiştir. kasiklarimda batma goguslerimde 2 haftadır çok hassasiyet var acaba neden böyle oldu. yardımcı olursanız sevinirim

muamma

Aktif Üye
Üye
arkadaşlar bende iki buçuk aylık evliyim adetim hep duzenliydi .evlendigimden beri 2 gün 5 gün one attı taki bu aya kadar 23 aralıkta 5 gün süren adetim oldu 11 ocakta tekrar oldum ama rengi farklı bugün 4, gün bu dört gün boyunca 1 pedi dolduracak kadar kan gelmiştir. kasiklarimda batma goguslerimde 2 haftadır çok hassasiyet var acaba neden böyle oldu. yardımcı olursanız sevinirim
canım kesinlikle doktora gitmelisin her şey olabilir. kist veya hamilelik bile olabilir. tabi bir şey de çıkmayabilir ama eğer hamileysen bir şeylerin tedbiri alınır.