Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

merak ediyorum ya ondan bekleyemediğimden istiyorum kan testini bide erken sonuç almam lazım ona göre iş yerinde bi bölüm değişikliği talebim var şimdi kalkıp talepten sonra hamileyim dersem kötü olacak performans vermicekler eğer önce öğrenirsem belkide bana sen şimdilik bölümünde kal hamilelik dönem bitsin öle dicekler karışık biraz yani
anladim canim.hakkinda herseyin hayirlisi olsun canim

pree -seed

bende aldım geçen ay ilk dün akşam kullandım bakalım ne olacak sizleri haberdar etmeye çalışırım inşallah

selam arkadaşlar bende yeni katıldım az önce

hoşgeldin canım aramız inş rabbim sana hayırlı sağlıklı evlatlar verir çok beklemezsin

merhaba arkadaslar ben yeni uye oldum butun gecmisi okudugum icin butun herkesi tanir gibiyim.ben yaklasik 1 yildir korunmadigim halde hamile kalamdim.ama yilmadan calismalara devam ediyorum tabiki.benide listenize eklermisiniz regl tarihim 4 subat belki listeniz ugurlu gelir bana.herkesin en kisa zamanda hamile kalmasi dilegiyle

canım sende hoşgeldin negüzel kalabalıklaşıyoruz habire inş hepimizin bebği yakında hayılı bişkilde gelir

Bİsmİllahİrrahmanİrrahİm

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis
burcums........................20 ocak
sammy_ha.....................19 ocak

biza................................22 ocak
aysegull..........................22 ocak

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
yazgulu24.....................23 ocak

esmos...........................25ocak
selzeh..........................26ocak
pretty woman.............. 1- 3 Şubat
hazal............................2 Şubat
dileğimm.....................2 Şubat
lalezar.........................3 Şubat
elifim ..........................4 Şubat
aslıgökçe......................6 Şubat
niisam.........................7 Şubat
desen...........................12 Şubat
nisan rüzgar.................12 Şubat
mrs m. ........................13 Şubat
incemeşe......................14 Şubat
yns_ysmn.....................17 Şubat

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan....................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
mucize................................16 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:

hoşgeldin canım aramız inş rabbim sana hayırlı sağlıklı evlatlar verir çok beklemezsin

canım sende hoşgeldin negüzel kalabalıklaşıyoruz habire inş hepimizin bebği yakında hayılı bişkilde gelir

günaydın ayşegülcüm nassın.... heyecan vamı.... bende tavan yaptı..... sonuç benim için değişmeyecek gibi sonuç ama senden ümitliyim inşallall. ben nette çok duramıcam hemen çıkcam ama.....test yaptırırsan haberimiz olsun....

Geri