Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

• Konbuyu başlatan CHATLAK
R

rafza

Yeni Üye
Üye
Hadi inşallah hamilesin filizcim.Güzel haberlere ihtiyacım var ya bi test yapsana nasıl dayaniyorsun merak etim sonucu yaz duam seninle.

Ö

ÖzGüL

Daimi Üye
Üye
muamma' Alıntı:
kızlar bugün yine test yaptım 150 ye yükselmiş bu gün 17. gün hala çok düşük moralim çok bozuk. 12. gün 43tü 14. gün 80di 17. gün 150 çıktı. niye böyle ilerliyo neden yükselmiyo gerçekten düşünmekten kafayı yiyicem:grev:
muammaaaa nerelerdesin ne oldu sonuç hiç görünmüyon

muamma

muamma

Aktif Üye
Üye
ÖzGüL' Alıntı:
muammaaaa nerelerdesin ne oldu sonuç hiç görünmüyon
canım keseyi gördük kalp atışınıda 1o gün sonra görürmüşüz int fazla takılmamaya çalışıyorum. o yüzden görünmüyorum:)

muamma

muamma

Aktif Üye
Üye
filz' Alıntı:
Cuma günü yapicam canım beklemek zor ama erkenden yapmak istemiyorum
canım günün geçtiyse kan testi yap benimki adet olmam gereken günde çıkmıştı varsa kanda erkenden çıkıyo inşallah hamilesindir:)

Ö

ÖzGüL

Daimi Üye
Üye
Ohh ohh masallah muamma hayirlisiyla insallah kalp atislarida duyarsiniz.saglikla kucana alirsin :)

muamma

muamma

Aktif Üye
Üye
ÖzGüL' Alıntı:
Ohh ohh masallah muamma hayirlisiyla insallah kalp atislarida duyarsiniz.saglikla kucana alirsin :)
amin canım inşallah dün kalp atışlarını da duydum şükür:)her şey yolundaymış 6,5-7 haftalık dedi. artık daha rahatım şimdi kendimi daha iyi hissediyorum canım inşallah bebek bekleyenlerin yüzleride bizim gibi güler. bizde bebeklerimizi sağlıkla doğururuz inşallah:baby:

Y

yelizkerem

Yeni Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim.8 yıllık evliyim.4 yaşında bir oğlum var.İlk çocuk istediğimizde 3 yıl bekledik.Her şey normaldi fakat olmamıştı.Ve ben yine bekliyorum.

sunflower

sunflower

Hamiş Melek
muamma' Alıntı:
amin canım inşallah dün kalp atışlarını da duydum şükür:)her şey yolundaymış 6,5-7 haftalık dedi. artık daha rahatım şimdi kendimi daha iyi hissediyorum canım inşallah bebek bekleyenlerin yüzleride bizim gibi güler. bizde bebeklerimizi sağlıkla doğururuz inşallah:baby:
Canım hayırlı olsun nasıl sevindim bilemezsin :)))

muamma

muamma

Aktif Üye
Üye
sunflower' Alıntı:
Ben uzun süredir giremedim oğlumu 37+5 te 3400 kg 51 cm normal doğum olarak dünyaya getirdim şuan 5,5 aylık oldu ;) rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah
canım gözün aydın allah analı babalı büyütsün darısı başıma inşalllah:)

muamma

muamma

Aktif Üye
Üye
sunflower' Alıntı:
Sağol cAnım inşallah sende sağlıkla hayırlısıyla kavuşursun bebişine ;)
amin canım. çok bekledim inşallah sonunda yüzüm gülecek rabbim isteyen herkese versin bende 13 haftalık oldum canım çok heyecanlıyım şimdiden

@nur

@nur

Hamiş Melek
Üye
muamma canım gözün aydın , maşallah büyümüş bile nasıl geçiyo hamilelik,cinsiyeti belli oldu mu?

@nur

@nur

Hamiş Melek
Üye
sunflower' Alıntı:
Sağol cAnım inşallah sende sağlıkla hayırlısıyla kavuşursun bebişine ;)
sunflower canım sen nasılsın? ben aylardır girmiyorum siteye,seninde gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsin,seninki nekadar oldu?

muamma

muamma

Aktif Üye
Üye
@nur' Alıntı:
muamma canım gözün aydın , maşallah büyümüş bile nasıl geçiyo hamilelik,cinsiyeti belli oldu mu?
sağol canım zararlı diye internete girmek istemiyorum o yüzden biraz uzak kaldım. 19. haftadayız allah izin verirse bir prensesin olacak. her şey yolunda gidiyor şimdilik inşallah bir sıkıntı da olmaz. sen nasılsın nasıl gidiyo:)

@nur

@nur

Hamiş Melek
Üye
muamma' Alıntı:
sağol canım zararlı diye internete girmek istemiyorum o yüzden biraz uzak kaldım. 19. haftadayız allah izin verirse bir prensesin olacak. her şey yolunda gidiyor şimdilik inşallah bir sıkıntı da olmaz. sen nasılsın nasıl gidiyo:)
maşallah canım ya allah kucağına almayı nasip etsin.bende iyiyim 10 haftalık olduk bizde,herşey yolunda çok şükür. cinsiyetini öğrenmek için sabırsızlanıyorum :D

E

emirazra

Yeni Üye
Üye
Meraba arkadaşlar ben yeni üye oldum umarım doğru yere yazio rum çok acil bişey soracam yardimci olurmusunuz

muamma

muamma

Aktif Üye
Üye
kızlar biz 21. haftanın içindeyiz kızım çok sağlıklıymış hiçbir problem yokmuş çok şükür çocuk isteyenlere her aklıma geldiğinde dua ediyorum inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan herkes hamile kalır. çünkü ben o zor süreçte çok yıpranmıştım ama neyseki herşey gerede kaldı çok şükür herşeye değdi.