Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

rafza

Yeni Üye
Üye
Hadi inşallah hamilesin filizcim.Güzel haberlere ihtiyacım var ya bi test yapsana nasıl dayaniyorsun merak etim sonucu yaz duam seninle.

muamma

Aktif Üye
Üye
Ohh ohh masallah muamma hayirlisiyla insallah kalp atislarida duyarsiniz.saglikla kucana alirsin :)
amin canım inşallah dün kalp atışlarını da duydum şükür:)her şey yolundaymış 6,5-7 haftalık dedi. artık daha rahatım şimdi kendimi daha iyi hissediyorum canım inşallah bebek bekleyenlerin yüzleride bizim gibi güler. bizde bebeklerimizi sağlıkla doğururuz inşallah:baby:

@nur

Hamiş Melek
Üye
sağol canım zararlı diye internete girmek istemiyorum o yüzden biraz uzak kaldım. 19. haftadayız allah izin verirse bir prensesin olacak. her şey yolunda gidiyor şimdilik inşallah bir sıkıntı da olmaz. sen nasılsın nasıl gidiyo:)
maşallah canım ya allah kucağına almayı nasip etsin.bende iyiyim 10 haftalık olduk bizde,herşey yolunda çok şükür. cinsiyetini öğrenmek için sabırsızlanıyorum :D

muamma

Aktif Üye
Üye
kızlar biz 21. haftanın içindeyiz kızım çok sağlıklıymış hiçbir problem yokmuş çok şükür çocuk isteyenlere her aklıma geldiğinde dua ediyorum inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan herkes hamile kalır. çünkü ben o zor süreçte çok yıpranmıştım ama neyseki herşey gerede kaldı çok şükür herşeye değdi.