Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

• Konbuyu başlatan CHATLAK
B

bebbislerim

Forum Okuru
Meraba bende aranıza katilmak istiyorum ama bi turlu uye olamadim ve yazdiklarima cvp vren niye yok yardimci olun uye olanlar

esgiii

esgiii

Daimi Üye
Üye
Arkdaslar cok sukur 3 bucuk yil aradan sonra hamile kaldim sizlere cok onemli tavsiyem mutlaka deneyin ari sutu bal polen karisimi hazirlayin gece yatmadsn ve sabah ac karnina esinizle birlikte yiyin lutfen mutlaka deneyin.bizim icin belki vesile ama buay onu denemistim Rabbim nasip etti.mutlaka deneyin arkadaslar.

Ö

özlem canpolat

Yeni Üye
Üye
Hayırlı olsun esgii ben de hamile kalmak istiyorum bu dediğin nasıl yapılacak anlatırmısın lütfen

Ö

özlem canpolat

Yeni Üye
Üye
bebbislerim' Alıntı:
Meraba bende aranıza katilmak istiyorum ama bi turlu uye olamadim ve yazdiklarima cvp vren niye yok yardimci olun uye olanlar
Slm bende yazıyorum ama cvp veren olmuyor bu aradan ben özlem

Y

yerimdar

Forum Okuru
Adetim 4 gün geçti sadece göğüs ağrısı var yardım edin korkuyorum test yapmaya

esgiii

esgiii

Daimi Üye
Üye
özlem canpolat' Alıntı:
Hayırlı olsun esgii ben de hamile kalmak istiyorum bu dediğin nasıl yapılacak anlatırmısın lütfen
Aktardan saf arisutu ve toz haline GETİRİLMEMİS polen al ben oyle kullandim bala karistir bunlari ama sadece tahta kasik kullan bunlari yaparken.sabah aksam bir tatli kasigi ye esinle.ama yine tahta kasik kullanarak ye

N

Nes357

Yeni Üye
Üye
Arkadaşlar mrb elimde tüp bebek ilaçları var ilgilenen olursa özelden mesaj atabilir.

F

fatma&&nur

Forum Okuru
ben bir asilama gecirdim ve tutmadi ama bu ay cok garip kasiklarimda surekli agri var ve adetime 12 var evde test yaptim negatif cikti sizce erkenmi

F

fatma&&nur

Yeni Üye
Üye
ben 5senelik evliyim 1tane asilama yaptirdim tutmadi ve bu ay kasiklarimda agri var adetime 12 gun var evde test yaptim sonuc negatif acaba daha erkenmi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
fatma&&nur' Alıntı:
ben 5senelik evliyim 1tane asilama yaptirdim tutmadi ve bu ay kasiklarimda agri var adetime 12 gun var evde test yaptim sonuc negatif acaba daha erkenmi

Beklenen menisinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın Erken yapmışsınız testi

F

fatma&&nur

Yeni Üye
Üye
ama bu ay hic yasamadigim belirtileri yasadim kasiklarim agriyo midemde siskinlik olunca cok uyku halini gorunce yapmak istedim cunku bazi okudugum yerlerde adetine 10gun kala ogrenen vardi buyuzden yaptim ama nekadar dogru sonuc verdi bilemedim

H

havva g.

Üye
Üye
fatma&nur ben de bu ay ilk defa çatlatma iğnesi oldum ve nerdeyse aynı belirtileri yaşıyorum. çok umutlandım gebelik belirtisi diye ama sanırım bunlar ilaçların etkileri araştırmalarıma göre. umarım hamileyimdir daha bir kaç gün var adetime ama. hakkımızda hayırlısı...

F

fatma&&nur

Yeni Üye
Üye
havvacim ins. hamilesindir ben artik catlicam agrilar hala devam ediyor burda okumustum kiprikler felan karisiyormus kipriklerime bakip duruyorum karisik suanda ayyy benim daha 8 gunum var adet olmama