Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Korunmayı bıraktığımızdan beri 23-27 gün arasında değişiklikler göstermeye başladı canım ya. Eskiden dakik olarak 24 gündü... Sebebini tam olarak bilmiyorum.

HIMMMM ANLADIM CANIM BENDE 11 AYLIK EVLİYİM D.KONTROL HAPI KULLANDIKTAN SORA 30 - 31 GÜNDE BİR OLMAYA BAŞLADI NORMALDE 28 GÜNDEBİRDİİ...

HIMMMM ANLADIM CANIM BENDE 11 AYLIK EVLİYİM D.KONTROL HAPI KULLANDIKTAN SORA 30 - 31 GÜNDE BİR OLMAYA BAŞLADI NORMALDE 28 GÜNDEBİRDİİ...

Bu korunmadan , sonra da bırakmaktan kaynaklanan rutin bozukluğu gibi... Neyse, umarım gönlümüze göre olur herşey :) 1 hafta var :)

gelsin minik meleklerim tosunlarım ehi ehiii:)ayy insanın evlenipte hamile kalasımı geliyor neeee:D:Deee kısmet diyelim :D:D

kızlar sizi tebrik ederim ve ALLAh tüm isteyenlere nasip etsin inş.

Rüyam bu heyecanı yaşamak bile çok güzel... "Acaba meleğim geliyor mu?" diye sormak...

Bu güzel duyguları yaşamanı nasip etsin Allah diyorum.. (Sen de katıl aramıza :D )

Amin canım, dua et bize... Mübarek Ramazan ayında... İnşallah olur...

gelsin minik meleklerim tosunlarım ehi ehiii:)ayy insanın evlenipte hamile kalasımı geliyor neeee:D:Deee kısmet diyelim :D:D

kızlar sizi tebrik ederim ve ALLAh tüm isteyenlere nasip etsin inş.

EVET CANIM 1 HAFTA VAR BÜYÜK GÜNEE:agree:

UMARIM BİZDE REGL GÜNÜMÜZ GEÇİP TEST YAPTIKTAN SORA BÖÖLE Bİ TEPKİ VERİRİZZ CANIMM:yikes::yikes::yikes:

HIMMM EVET CANIM BİRAZCIKK BİLİORUMM SANKİMMM:)

MESELA EN BELİRGİN BELİRTİ MİDE BULANTISI VE BAŞDÖNMESİ BİLİOSUN ...
ONUN DIŞINDA GÖĞÜSLERDE HASSASİYET KARINDA ŞİŞKİNLİK VE HASSASİYET SIK İDRARA ÇIKMA ŞİDDETLİ BAŞ AĞRILARI....
AMA BUNLARIN HİÇBİRİNİ HİSSETMEMEN DE MÜMKÜNMÜŞŞŞ TATLIM

Evet, bunlar biraz daha genel belirtiler. Ancak hepsi bünyeden bünyeye değişiyormuş evet... Aman neyse, çok sıkmayalım canımızı. Bir hafta kalmış şunun şurasında... :)

RÜyamcim Yok Yok Canim Sende BÖÖle Gele Gİde Gele Gİde İnŞ.aramiza En Kisa SÜrede Katilcaksin Canimmm:):):d

Geri