Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

CANIMMM HAYIRLISI OLSUN SANIRIM ADINI DEĞİŞTİRMİŞSİN HADİ BAKALIM BENİMLE AYNI GÜNDE REGL GÜNÜN .BERABER BEKLİORUZ YANİ AMA GÖRÜUORUM Kİ SENİN BELİRTİLERİN ÇOK FAZLA BENDE BUNLARIN HİÇBİRİ YOK TATLIM ZATEN BENDE PEK UMUTLU DİİLİM BU AY ÇÜNKÜMM ÇALIŞMALAR ÇOK FAZLA DİİLDİ ...

AMA İNŞ.SEN HAMİŞSİNDİR CANIMMM:angel::angel::angel:
evet adımı değiştirdim..gerçek adımı kullanıyorum artık..bakalım 8 ekim de ya da bir kaç gün sekmesi ihtimalinde adet görecekmiyim bakalım.kendimi çoğunlukla aç hissediyorum..genelde pek iştahlı biri değilim aslında..ama çocuk sahibi olmayı çok istediğim için kendimi hamile de sanıyor olabilirim diye düşünüyorum:ranger:kısmet bakalım..
inşallah hepimiz bu mutluluğu tadarız..bu arada sen kk deki chatlakmısın???

benimkide 11 eylül :)beklemekten başka çare yok..

inşallah hepimiz güzel haberler getiririz birbirimize arkadaşlar;)benim mide bulantım var..ekimin 15 ine kadar adet olmazsam test yaptırıcam..

BilgeGökçen..................6 EKİM
SELİN..........................8 EKİM
CHATLAK......................8 EKİM
guldunyam....................8 EKİM
BUKET........................10 EKİM

KIZLARRR GİTTİKÇE ÇOĞALIYORUZZZ HADİ BAKALIMMM...

Evet. 8 İne Adet GÖrmezsek , Heycanimiz İyİce Artacak..allahim SaĞlikli Sihhatlİ Salİh Ve Salİha Evladlar Nasİp Eyle Hepİmİze...

aminnn.Günaydın Chatlak 6 gün kaldı:)

İlk sırada ben varımmmm :) Bakalım bu ay ne olacak, sanki regl olacakmışım gibi hissediyorum kızlar ya... Allahım hayırlısını versin tabi de... İşte, insan yine de bekliyor. Umarım bu ay ufaklık gelir artık. Dualarım hep sizinle kızlar, inşallah herkesin gönlüne göre olur :)

Geri