Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

regl alametleri belirdi mi arkadaşlar.. hani her ay regl öncesi olanlar... benim başlamadı sanki...

Bende ağrı sızı falan yok, 4 günüm var regle, daha erken de olabilir. Çünkü eskiden 23-24 günde bir oluyordu, şimdi bazen 27'e kadar çıkabiliyor.

Karnım iyice şişerdi, belim ağrırdı bir-iki gün önceden. Henüz belirtiler yok. Ama olabilir de bilmiyorum. Hayırlısı bakalım. Sadece bekliyorum...

ne kadar heycanlı ya, içimizde olan bitenden haberimiz yok şu an, eşimde hiç heycan yok:).. ben çok merak ediyorum...

Bazen olmayacak diyorum kendi kendime.. Umutsuz oluyorum. Bazen çıkıyor tamamen aklımdan. İşler çok yoğun o yüzden biraz rahatım bu konuda. Yoksa hep aklımda olurdu eminim.

Yine ve yine hayırlısı olsun.

Güldünyam, hamişlik haberini verdiğin zaman heyecanlanır merak etme :)

İNŞ.ALLAH HAYIRLISIYLA HEPİMİZİN BEBİŞLERİNİ ÖNCE KARNIMIZA SONRA KUCAĞIMIZA VERİRRRRR:)

günaydın, benim regl belirtilerim başladı.... kısmet değilmiş... hayırlısı..müjdeli haberler sizde artık:)

Regl belirtileri ile gebelik belirtileri birbirine benzermiş bazen Güldünya, kaç tane arkadaşım her an regl oldum sanıp lavaboya koşarken günler sonra hamiş olduklarını fark etmişler.

Regl oldun mu?

yok GÜlÜm Daha Olmadim, 3-4 GÜn Regle Belİrtİler Tam Regl . Bak Yİne Umutlandim Şİmdİ...:) Hay Allah...

Reglin gecikmesi gereken hafta (eğer gebelik varsa) regl belirtileri aynı şekilde oluşmaya devam edermiş. Bu haftada regl ve gebelik berlirtileri birbirine çok benziyor.

Abdominal bölgede ağrı (karında), bel ağrısı, halsizlik, yorgunluk, göğüslerde şişme ve hassasiyet. Bunların hepsi regl belirtileri. O nedenle hemen ümitsizliğe kapılma ama bir yandan regl olabileceğini de düşün.

Birçok hamile kadın gebeliğinin 3-4 ayı boyunca normalde regl olması gereken zamanlarda yine o belirtileri hissettiğini söylemiş bir araştırmada.

Bir ara çok okuyordum da bunları :)

Geri