Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Merhaba bilgecimm.. dün yazdıklarını eşimede okudum oda duygulandı, kızkardeşimde .. bende yazdıklarını okurken titredim teyzesinin bu kadar sevineceğini düşünmemiştim.. o kadar mutlu oldum ki bilgecim... inş bende en kısa zamanda teyze olurum:) dünyalar tatlısı minik yiğenim tez zamanda yola çıkar inş. Rabbime dua ediyorum bitanem senin için..
Bilgecim biliyormusun aslında bu ay biraz tedirgindik, balkonda beslediğimiz bir kedimiz vardı ve hasta oldu ve öldü o yüzden eşimde bende tedirgindik pek çalışmadık o yüzden gelecek ay olursa daha iyi olur falan diye konuştukta eşimle... Rabbim süpriz yaptı.. günüm geçti dedim normal bir gecikme herhalde. ertesi gün baktım bişey yok dayanamadım eczaneden test aldım ablamınki bir iki gün geçince belli olmuştu baktım benimkindede ikinci çizgi de belirdi. canım elim ayağım nasıl titredi anlatamam. gerçi bazıları yanlış olabilir diyor ama hala adet görmedim. kısmet inş. hani bana demiştin ya çok üstüne düşersen gebe kalmak zorlaşır diye, dediğin çok doğruymuş olmasa iyi olur bu ay dediğim zaman ana rahmine düşmüş herhelde... canım benim ya iyiki varsın senin verdiğin bilgiler o kadar işime yarıyor ki alatamam.. minik meleğimiz teyzesini benim gibi çok sevecek inş. en kısa zamanda inş. sendende müjdeli haber alırız canım.. dualarım seninle canım kardeşim... Rabbime emanet ol..

Sevinmez mi teyzesi hiç, nasıl mutlu oldu. Güzel dileklerin için ve duaların için teşekkür ederim birtanem, Allah razı olsun.

Gerçekten de Allahım size sürpriz yapmış :) İyi de yapmış. Herşeyde bir hayır vardır diye boşuna söylemiyorlar. Kediniz için üzüldüm canım bu arada. Ama onun sayesinde de fazla düşünmeden kafayı takmadan zamanı geçirebilmişsiniz. Gerçekten de bu çok önemli, kafayı takmamak, çok üzerine düşmemek. Bunu başarabilince :preggers: kendiliğinden geliyor zaten.

Canım eczanelerden alınan o idrar kitleri bebek olduğu halde henüz B-HCG hormonu yavaş salgılandığından sonucu erken zamanlarda tek çizgi yani negatif olarak gösterebilir. Bu testlerin en büyük yanılma payları bu.

Ancak kitlerin açıklamalarında da yazıyor. Çift çizgi çıkması halinde yanılma payları çok az oluyor. Çünkü ancak hormonal ağır bir hastalıkla falan boğuşuyorsan öyle bir yanlışlık olabilir. Ki bildiğim kadarıyla o sende yok.

Yani demem o ki, canını sıkma, o çizgilerin görülmesi gebeliğe işarettir. Ama içinin rahat etmesi açısından birtanem, bir sağlık kuruluşuna giderek kan testi yaptırabilirsin. Böylece hem için rahat olur hem de daha kesin sonuç alırsın. Ben yeğenimin orada olduğunu biliyorum ama, hepimiz çok sevindik. Sen kendine dikkat et yeter, bir de bir doktor bulmak gerek, bilmiyorum senin sabit bir doktorun var mı ama gebelik döneminde takip edecek biri lazım. Eşinle birlikte ona da muayene olursun. Bak Allahın izniyle herşey çok iyi olacak inşallah, meleğimiz gelecek, mekanı da karıştıracak ben geldim diye :)

Sen de iyi ki varsın, bana da moral ve destek oluyorsun, duaların ve iyi dileklerin için tekrar teşekkür ederim canım. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Biz hep buradayız. İnşallah hamişliğini de güzel güzel geçireceksin Allahın izniyle. Dualarım hep seninle. Meleğimize iyi bak :) Sevgilerimle birtanem...

BİLGECİM, YİĞENİN BEN GELİYORUM DEMEYE BAŞLADI.. BUGÜN SABAH ÇOK MİDEM BULANDI CANIM.. MEHMEDE NAZLANAYIM DEDİM UYUYOR... pek çok şeyi tek başıma kaldırmam gerekecek herhalde... midem bulansada bişeyler yemeye gayret ettim. tuzlu bişeyler yiğince daha rahat ettim..
sen nasılsın canım neler yapıyorsun.. sende anlat.. iyiki varsın..seni çok seviyorum..

hayırlısı olsun güldünya inşallah allah kucağına almayı nasip eder. darısı bizim başımıza :drama: canım inan çok sevindim adına. bence fırsatını bulmuşken biraz nazlan eşine kolay deil can taşıyon :preggers:

BİLGECİM, YİĞENİN BEN GELİYORUM DEMEYE BAŞLADI.. BUGÜN SABAH ÇOK MİDEM BULANDI CANIM.. MEHMEDE NAZLANAYIM DEDİM UYUYOR... pek çok şeyi tek başıma kaldırmam gerekecek herhalde... midem bulansada bişeyler yemeye gayret ettim. tuzlu bişeyler yiğince daha rahat ettim..
sen nasılsın canım neler yapıyorsun.. sende anlat.. iyiki varsın..seni çok seviyorum..

Aman aman benim yeğenim kendini gösteriyor demek ki, iyi yapıyor annesi, göstersin ne güzel. Allah hayırlı yazılar yazsın inşallah, yazıların en güzelini... Sen dikkat et kendine birtanem, zamanla her duruma ayak uydurulur eminim, yeri geldikçe paylaşılır herşey, o da anlayacaktır, sen merak etme, güzelce tatlılıkla halledersiniz. Bebişiniz size bambaşka bir mutluluk getirecek göreceksin. Hayırlısıyla herşey iyi olur merak etme sen.

Sabahları tuzlu kraker yemek de oldukça iyi geliyormuş canım. Umarım çok sıkıntı yaşamadan bu günleri atlatırsın.

Ben ne yapayım, ben de öylee bekliyorum bakalım. Allah hayırlısını versin diye dua ediyorum. Bir hafta var daha reglime. Sanki zaman geçmiyor gibi geliyor. Ne yapayım birtanem, Allah büyük. Herşeyin de bir zamanı var. İçime de hiç doğmuyor, Allah kerim diyorum. Bazen ümitsizliğe kapılır gibi oluyorum, üzüntü oluyor içimde. Bazen de çok rahatlıyorum, hayırlısı diyorum. Galiba bebek isteği duyguları da biraz karıştırıyor :) Ama dua ediyorum, kendim için... Senin için, hayırlısıyla yeğenimi getir dünyaya diye... Herşey iyi gitsin diye... İkimiz için de...

İyi ki sen de varsın, gerçekten.... Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın, ve herkes için hayırlısı olsun diyorum.

Kendine çok dikkat et emi, eve bol bol kraker al, ufaklık daha çok söylemeye başlayacak ben buradayım anne diye :)

ARTIK BENDE HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİM
ALLAH banada nasip etti çok mutluyum ve heyecanlıyım yarın ultrasona gireceğim ALLAH isteyen herkese versin çok güzel bir duygu gerçekten

ARTIK BENDE HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİM

ALLAH banada nasip etti çok mutluyum ve heyecanlıyım yarın ultrasona gireceğim ALLAH isteyen herkese versin çok güzel bir duygu gerçekten

Üstüste güzel haberler! Tebrik ederim Swetbaby, hayırlı olsun canım benim. Allah tamamına erdirsin, güzel ve sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeni ve bebişini sağlıkla kucağına almanı nasip etsin Allah. Gözün aydın canım, kendine çok dikkat et artık. Gelişmeleri de bize bildir mutlaka tamam mı?

Bu bölüm uğurlu geldi galiba :) Allah isteyen herkesin kucağına bebişini versin, bizim yeğenleri de annelerine bağışlasın :) Herşeyin bir zamanı var gerçekten...

Swetbaby, Güldünyam, bize gelişmeleri, neler olduğunu anlatın da habersiz kalmayalım olur mu?

Kendinize çoookk dikkat edin. Var mı başka hamiş ihtimali olan melekler? Yazın buraya da konuşalım.

HAYIRLI OLSUN SWEATBABY rABBİM TAMAMMINA ERDİRSİN İNŞ. CANIM ÇOK SEVİNDİM... İNŞ. DİLEYEN TÜM KARDEŞLERİMİZEDE rABBİM NASİP EDER.

Bilgecim biliyormusun, ben seninde inş. en kısa zamanda hamiş olmanı diliyorum.. namazlarımdan sonra dua ediyorum canım kardeşim sana... elbette buray gelişmeleri yazarım ancak içim biraz buruk , sende bekliyorsun ya... o yüzden ister istemez seni üzmek istemiyorum canım kardeşim... seni çok seviyorum dualarım seninle..

Geri