Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

iyii canım bugun kontrolumuz vardı 2 hafta onden gidiyomusuz yani 35+4 suan bebeğimin kilosu 2735 gr boyu 48 cm senin nasıl gidiyo :)
maşallah bebişine cnm ne güzel beslemişsin :D bende yarın gidicem bakalım ne kadar olmuş benim bıdık.en son 1 buçuk ay oldu gideli epey oldu yani sen nstye girmeye başladınmı? bakalım yarından sonra sık çağıracağını sölemişti doktor.

Nstye bi dahaki randevumda giricem bebek makat gelisi duruyomus sezaryen olcam evet bende bidahaki randevudan sonra haftada bir gidicem doktordan gelince haber ver merak ederim sizi :)

Nstye bi dahaki randevumda giricem bebek makat gelisi duruyomus sezaryen olcam evet bende bidahaki randevudan sonra haftada bir gidicem doktordan gelince haber ver merak ederim sizi :)
gittik cnm nstye falanda girdik artık her hafta gidicem canım.bizimkide 2600 çıktı bana bile maşallah iyi beslemişsin dedi doktor.seninki 40 haftasına kadar dursa 4ü geçer.sezeryan tarihi aldınmıcanım? ay şakamakaderken sona yaklaştık valla senin 3 haftan falan kaldı o zaman :D

gittik cnm nstye falanda girdik artık her hafta gidicem canım.bizimkide 2600 çıktı bana bile maşallah iyi beslemişsin dedi doktor.seninki 40 haftasına kadar dursa 4ü geçer.sezeryan tarihi aldınmıcanım? ay şakamakaderken sona yaklaştık valla senin 3 haftan falan kaldı o zaman :D
Yok canm daha tarih almadim ama bidahaki gidisimde alicam insallah aynen 3 haftacik :) hayirlisiyla dogsun insallah bebislerr

HAMİLE KALMAK İÇİN EN ETKİLİ YÖNTEM NEDİR ACABA?
ARANIZDA BEBEĞİ ÖLÜPTE HEMEN YENİDEN SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE HAMİLA KALAN VARMI? BU AY BİR SORUN YOKSA TEKRAR ÇALIŞMALARA BAŞLAMAK İSTİYORUM, YASAĞIM BİTTİ, 8 HAFTALIKKEN BEBEĞİM ÖLMÜŞTÜ KÜRTAJ OLDM, BANA ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİŞY VARMI, ŞUNLARI YAP YADA YAPMA GİBİ ? :18:

mrb tarçın ben ebeyim benimde çoçuğum olmuyor..beraber çalıştığım hemşire abla 1 tane düşük yapmış kürtaj etmişler senin çocuğun olmaz demişler ama şimdi 3 çocuğu var.kürtajdan 1 ay sonra adet olmuş diğer ay gebe kalmış..oysaki çocuğun olmaz demişler.şimdi tüplerini bile bağlattı o yüzden içini ferah tut.biraz moral olsun sana..benimde yumurtlamam yok... :(

ama 4-5 ay gebe kalmaman daha iyi aslında rahim kendini toparlasınki bidaha düşük tehlikesi yaşamayasın..geçiçi olarak kılıfla korunabilirsin hemen gebe kalman senin için pek iyi olmayabilir canım..biz hastalarımızı böyle yönlendiriyoruz.. umarım yardımcı olabilmişimdir.ama kesinlikle hap,iğne vb korunma yöntemi kullanma geri gebe kalman zorlaşır.

lilyped canım p.tesi gunu tekrar kontrolum vardı gittim nst ye falan girdim sancım cıktı bebişim 3184 grm 49 cm olmus masallah kuzumaa bende her hafta gidicem artık bu arada bebişim basasagı donmus yanı sezaryen değil normal dogum yapıcam hayırlısıyla

Geri