Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Arkadaşlar ben de hamile kalmak istiyorum ama olmuyor :( 7 yıldır evliyim 5 yıl once düşük yaptim dr lar hersey normal sadece sinirden diyorlar ne yapmalıyım bilgisi olan var mi tşk ler

Arkadaslar ben clearblue digital gebelik Testi aldim 10 tane biliyorum abarttim ama almanyadan ispanyaya gecerken belki ispanyada bulamam diye almanyada garantile olaun istesim şimdi sorum şu. .
catlatma iğnesi olali 10 gun oldu sabah yaptigim testin ekraninda hamile 1-2 hafta diye çıktı aksam gene yaptım hamile degil yazisi belirsiz bu neye isaret sizce ??

Arkadaslar ben clearblue digital gebelik Testi aldim 10 tane biliyorum abarttim ama almanyadan ispanyaya gecerken belki ispanyada bulamam diye almanyada garantile olaun istesim şimdi sorum şu. .
catlatma iğnesi olali 10 gun oldu sabah yaptigim testin ekraninda hamile 1-2 hafta diye çıktı aksam gene yaptım hamile degil yazisi belirsiz bu neye isaret sizce ??
testi erken yapmışsın çatlama iğnesiden en az 14 gün sonra yapman gerekir testi iğenin etkisi çift çixgi gösterir ama en iyisi adet geçtikten sonra yapılan

[q
ena_Sule, post: 943883, member: 71047"]testi erken yapmışsın çatlama iğnesiden en az 14 gün sonra yapman gerekir testi iğenin etkisi çift çixgi gösterir ama en iyisi adet geçtikten sonra yapılan[/quote]

Haklisin ama umut işte..
Bu sabah yaptigim testlerin ikiside negatif çıktı zaten aldim cevabimi :-((
artık test yapmsma gerek kalmadı

Moderatör tarafında düzenlendi:
="ozlem.g, post: 942405, member: 17 tane em :)te]
banauote="sevgulce, post: 943t742, member: 80694"]Arkadaşlar ben de hamile kalmak istiyorum ama olmuyor :( 7 yıldır evliyim 5 yıl once düşük yaptim dr lar hersey normal sadece sinirden diyorlar ne yapmalıyım bilgisi olan var mi tşk ler[/quote]
Doktora gittinmi? Yumurtalklarin hakkindaki bilgilerini ogren . Klomifen ve
Catlatma ignesi tedavisi ile anne olabilsn ( hos bana bi hayri olmadi) ama belki send olumlu olur

"ozlem.gnasılt: 9s405, member: 79355"]tam 17 tane embriyom varmış.. salı günü transfer var :)[/quote]
HayirliSi olsn
bend clomifen ve catlatm ignesi
TTedavisi gören lerdenim ve sonucu fos cikanlardanim

canim sen nasil bi tedavi sureci yasadigini anlatirmisn

[q
ena_Sule, post: 943883, member: 71047"]

Haklisin ama umut işte..
artık test yapmsma gerek kalmadı

Haklisin ama umut işte..
artık test yapmsma gerek kalmadı[/quote]
hemen umutsuz olma ben 3 ay dendim olmadı 4, ay hamile kaldım sabırla devam edeceksin tedavine inşallah bebeğin gelir

Geri