Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Asena_Sule,
yarım demet maydanoz
2 su bardağı su
- 1 limon suyu

bugün christmas festivalindeydım maydanoz nane adaçayı dolandım durdum ,buldumda hıc zararlı degıl sonuçta işe yarar yaramaz bebekle alakalı ama sağlıklı otlar bılıyorum..kesın başlıyorum bu akşam maydonozu kaynattımmmmmm

Pre~seed nedir?

Doğal hamileliği destekleyen ", sperm dostu bir vajinal jeldir. Pre~seed haricindeki tüm vajinal jellerin, yağlandırıcıların sperm ve embriyo üzerinde zararlı etkileri olduğu klinik çalışmalarla tespit edilmiştir. Pre~seed içerdiği Arabinogalactan sayesinde, hareketli sperm hücrelerine antioksidan destek sağlayarak çevresel etkenlere karşı güçlendirmekte ve enerji desteği sağlamaktadır. Bu sayede spermlerin daha güçlü bir şekilde yumurtaya doğru olan yolculuğunda büyük destek sağlayarak, döllenmenin gerçekleşmesine yardımcı olur. Ayrıca, kadınlarda ovülasyon(yumurtlama) dönemlerinde serviks tarafından sümüksü bir sıvı (mukus) salgılanır. Bu sümüksü sıvı spermlerin rahimde kalmasın, tutunmasını sağlamakta ve döllenmeye yardımcı olmaktadır. Pre~seed' in pH dengesi bu sümüksü sıvıya en uygun yapıdadır. Bu sebeple Doğal yolla hamileliği destekleyen, benzeri olmayan bir üründür.

Bu urunu Kullanan varmi??

bencede maydonoz doğal bi detoks ürünü vucudu hücreleri yeniliyor çok faydalı inşallah sende faydasını görürsün benim kullandığım ay doktorum rahmin okadra güzel dedi hamile klamya hazır dedi dedği giide oldu o ay hamile kaldım
Preseed duydum ama çok faydası olduğunu düşünmüyorum genlde sperm sorunu olduğu durmalrda kullnılıyor

bencede maydonoz doğal bi detoks ürünü vucudu hücreleri yeniliyor çok faydalı inşallah sende faydasını görürsün benim kullandığım ay doktorum rahmin okadra güzel dedi hamile klamya hazır dedi dedği giide oldu o ay hamile kaldım
Preseed duydum ama çok faydası olduğunu düşünmüyorum genlde sperm sorunu olduğu durmalrda kullnılıyor

Sana benden bi film tavsiyesi

Mona lisa gulusu
Julua robrtts basrolde komedi goigleda var turkcesi evd yalnizsin ondan dedim simdi dvd disini siparis ettim ama mutlak seyret

Sana benden bi film tavsiyesi

Soyledim esime birlikte ictik msydonoz suyunu hadi sende ic bak cok saglikliymis dedim

Tamam bende iceyim sende bi ise yaramazsa belki ben dogururum dedi adam :)))

Mona lisa gulusu
Julua robrtts basrolde komedi goigleda var turkcesi evd yalnizsin ondan dedim simdi dvd disini siparis ettim ama mutlak seyret

Yok arkadas ben böyle doktorunnnnnn..

Aceleci agresif bide almancasi rezalet hicbisi anlamadım
Bisey soruyorsun lapa yemis gibi konusuyor hiyar allahin rusu nolcak 5 dk ya sadece 5 dk ayiriyo zaman hastalarina uc gun sonra bi daha gel dedi bide bana oldu dedim baska Arzun varmi fabrika sanki anasını satiim dokunsan agliycm o dereceyim
Ya kan aldi dedimki pozitif veya negatif ama ben bu testi gormek istiyirum dedim adama kan hormon testi yapıcaz diyo ultrasonda benim zoruml bakti yumurta kac cm diyorum herey yolunda diyooo :))
Ya sinirlendim ondan gülüyorum simdi esim gelip aluck beni carsidayim cepten yazıyorum tukryim emi la ne zormus gurbette yyaşam gözünü sevdigim memleketim ya gidiyorsun 1 saatte sonucu elin veriyor burada takla artırıyor adama gavur eczanedendigital clearblue digital test aldm gene en iyi yol bildgn yoldur napaym

Moderatör tarafında düzenlendi:
slm ben yeni eldim aranıza bende beklıyorum bi süredır ama olmuyor rabbim hayırlısını versın dualarınız eksik etmeyın bu yeter rabbim hepimizin evini bebişle şenlendırsın inşallah:)

kızlar ben son aşamaya geldim artık maalesef tüp bebek yaptırıyorum. yarın yumurta toplama işlemim var hem korkuyorum hem de ya olmazsa diye üzülüyorum. sonuçta bu da olmazsa başka çarem kalmıycak. ne olur bana dua edin bir problem çıkmasın.

kızlar bugün yumurtalar toplandı. şimdi eve geldim. yaptıracak olanlar hiç korkmayın lütfen benim gibi canı çok tatlı olan biri bunu söylüyorsa düşünün artık:)sadece sonrasında adet gaz sancısı arası bir şey oluyor oda bir kaç saat sürüyor. inşallah bir sorun çıkmaz.:bebem:

Geri