Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

yarın transferim yapılıcak kızlar inşallah hayırlısı olur. bu arada niye kimse yok burda ya herkes nerde:18:
inşallah güzel sonuçlar alırsın canımm bebeğin sana gelir emekelrin karşılığı bulur . bende herşeyi denemiştim pes ettim artık tüp bebek yaptıracaktım o ay kendliğinden hamiel kaldım çok şükür hayırlı bi vaktini bekliyor gelmek için bebekelr inşallah senin içinde hayırlı vakittir gelir bebeğin

merhaba arkadaşlar ben yeni kayıldım.dün çatlatma iğnesi yapıldı ve doktorum progestan vajinal kapsül verdi .kullanan varmı .bide kullanıp gebe kalan var mı ???

inşallah güzel sonuçlar alırsın canımm bebeğin sana gelir emekelrin karşılığı bulur . bende herşeyi denemiştim pes ettim artık tüp bebek yaptıracaktım o ay kendliğinden hamiel kaldım çok şükür hayırlı bi vaktini bekliyor gelmek için bebekelr inşallah senin içinde hayırlı vakittir gelir bebeğin
çok sağol canım inşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder. benim transferim yapıldı. iki tane embriyo yerleştirdiler. şimdi test gününü bekliyorum hayırlısıyla bende artık o duyguyu tatmak istiyorum:hamileyim:

merhaba arkadaşlar ben yeni kayıldım.dün çatlatma iğnesi yapıldı ve doktorum progestan vajinal kapsül verdi .kullanan varmı .bide kullanıp gebe kalan var mı ???
valla canım bu işler belli olmaz kısmetinde varsa olur. bu süreçte öğrendiğim bir şey varsa o da herşeyi çok dinleyip psikijolimi yıpratmak olmuştu. o yüzden sana tavsiyem kimseye böyle sorular sorma çünkü biri kalkıp bende işe yaramadı dese demoralize oluyorsun o yüzden hayırlısını düşün inşallah sonucu güzel olur.:)

Geri