Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

muamma cnm tebrik ederim o kadar çok sewindimki hamile olduğunu öğrenince.inş. hayırlısıyla kucağına alırsın tatlım.
çok sağol canım rabbim bana da gösterdi şükür:)ama değerim biraz az gibi. 12. gün 43tü 14. gün 79 çıktı sence normal mi vallahi doğru dürüst sevinemiyorum:zonked:

kızlar bugün yine test yaptım 150 ye yükselmiş bu gün 17. gün hala çok düşük moralim çok bozuk. 12. gün 43tü 14. gün 80di 17. gün 150 çıktı. niye böyle ilerliyo neden yükselmiyo gerçekten düşünmekten kafayı yiyicem:grev:

kızlar bugün yine test yaptım 150 ye yükselmiş bu gün 17. gün hala çok düşük moralim çok bozuk. 12. gün 43tü 14. gün 80di 17. gün 150 çıktı. niye böyle ilerliyo neden yükselmiyo gerçekten düşünmekten kafayı yiyicem:grev:
canım zaten 2 gunde bir 2 katına cıkar bence normal ilerliyo takma kafana hamişliğin takını cıkar

canım zaten 2 gunde bir 2 katına cıkar bence normal ilerliyo takma kafana hamişliğin takını cıkar
çok teşekkür ederim canım doktorum da aynen böyle söyledi değerin düşük olmasına bakma dedi. sonuçta iki günde bir değerin katlanarak artıyo dedi biraz daha rahatım şimdi ama içimin rahat etmesi için cuma günü bir test daha yapmayı düşünüyorum:)

çok teşekkür ederim canım doktorum da aynen böyle söyledi değerin düşük olmasına bakma dedi. sonuçta iki günde bir değerin katlanarak artıyo dedi biraz daha rahatım şimdi ama içimin rahat etmesi için cuma günü bir test daha yapmayı düşünüyorum:)
hayırlı olsun canm allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin inş.

Muammacim 3 gündür kasiklarimda batma var bi sağda oluyor bi solda goguslerimde ağrıyor :/ Bebegim olmasını çok istiyorum o yüzden adet olabileceğim ihtimalini dusunesim gelmiyor :)

Geri