Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bende 17 kasımda oldum bu iğneden ama bende 2 gün önesine kadar hiç bir ağrı olmadı sadece baş dönmesi filan gibi şeyler oldu o dönemde o da progestandan sanırım.

Mrb arkadaslar araniza yeni katildim oncelikle bebek istiyen her anne adayina saglikli bir bebeklerimiz olur allahin izniyle ben 4aylik evliyim adet duzensizligim vardi kadin doguma gittim vajinal ultrosonla ve kan degerlerimde pko teshisi koydu ve bna inofolic sase ve progestan 100 mg hap verdi saseye basliyali 3 gun oldu arastirma ma gore inofolic sayesinde gebe kalanlar varmis aranizda bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa cvplarsa sevinirim...

Mrb arkadaşlar ben yaklaşık bir aydır inofolik kullanıyorum en son gittiğimde yumurtan çatlamış dedi hamile kalma olssiligim varmidir.bi de inofolik sivilce yapar mi bende kullanmaya baslsdigimdan bu yana arttı

Mrb canim doctorun demisse catlama var die buuyuk ihtimal ilacin da etkisiyle kalirsin allahin izniyle benim de yuzumde sivlce olusmaya bssladi ikinci kutum yariya inmek uzere benimde ama benim doctorum bu ilaci ic 6 ay snra gel dedi yani 6 ay icinde kalirsam gebe gidicem kalmazsam 6 ay son ra gel dedi anlamadim normalmi sizce

Merhabalar, biz "proxeed plus" ve "neofortil" sayesinde bebiş haberini alabildik. Eşim kullandı ve değerleri birden yükseldi ve çok kısa süre içersinde hamile kaldım.

Elimizde hiç açılmamış 1 kutu proceed plus ve 1 kutu da neofortil 60 tablet var. Almak isteyenlere kargo ücreti dahil ikisini 200 tl'ye gönderebilirim.

Herkese Allah hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almayı nasip eder inşallah.

Merhaba ben alabilirim ilaçları. Halen duruyor mu ikisi de. Neofertil 1 aylık kullanım için mi acaba? Teşekkürler.

Geri