Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Merhaba gmuh06. İlaçlar halen duruyorsa ben alabilirim. Teşekkürler. İyi akşamlar.

selam kizlar ben yeni üyeyim bu ay ikinci kez deniyoruz ve bi kac sorum olacakti... 13. gün birlikte olduk sadece öncesi ve sonrasi yok. esim burda olmadigindan birlikte olamiyoruz malesef. ben 13. günden 3 gün boyunca islaklik vardi ve akintim vardi. bugün 20. günümdeyim ve dünden beri arada sirada igne gibi bir sanci var cok az ve siddetli degil sizce nedir bu? cok istiyorum ama bundan haric hic bir belirtim yok daha cok erken olabilir belkide

yardiminiza ihtiyacim war arkadaslar ben en son 18ocakta adet oldum bugun 6mart daha yok doktora gttm 25subatta saglik problemim yokmus kantestim 0.5ckti evde test yaptm kackere negatif hep benim gbi olup snradan hamile cikan warmdir

merham kızlar ben 4 aylık evliyim buraya yenı uye oldum adetim 3 gün gecti dua edinde hamile olayım doktoora gıttm rahim seklimde sorun warmıs hamile kalinca bebgimin düsme yada olu dogma riski war :(

Çok geçmiş olsun canım insallah Allah sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder kucağına aldığın günleri de gösterir. Evliliğin de yeniymis. Tıp ilerledi iyice Allah in da takdiriyle bir yolu bulunur umarım. Icini ferah tut canım

selam kizlar ben yeni üyeyim bu ay ikinci kez deniyoruz ve bi kac sorum olacakti... 13. gün birlikte olduk sadece öncesi ve sonrasi yok. esim burda olmadigindan birlikte olamiyoruz malesef. ben 13. günden 3 gün boyunca islaklik vardi ve akintim vardi. bugün 20. günümdeyim ve dünden beri arada sirada igne gibi bir sanci var cok az ve siddetli degil sizce nedir bu? cok istiyorum ama bundan haric hic bir belirtim yok daha cok erken olabilir belkide

Merak ettim hamile misin ki acaba :) buraya yazali epey olmuş :)

Kızlar ben yeni katildim araniza mrb. 8 gün önce aşılama oldum ve göğüslerim de dolgunluk ağrı var kassimlarim fena ağrıyor uyku hali bel ve sırt ağrısı mide kazınması ve çok akintim oluyor sizce tuttuğunun göstergesi mi ?? Yardımcı olursanız sevinirim

benim doktorum bahçeci polikliniği fulya da güvenç karlıkaya idi.ama aşılamamı o olmadığı için erbil yağmur yaptı.ikisi de süper doktor tavsiye edrim.aşılamadan önce tüm hormon testlerim yapıldı ve rahim filmi çekildi.onlarda bir sorun yoktu ama bende hafif derecede polikistikover vardı adetlerim 32 günde 1 olurdu.istediğin herşeyi sorabilirsin canım inşallah yardımım dokunur ;)

mehabalar.. banada polikistik dendi ustelıok bekarken sorunum yoktu adetlerim düzenliydi.. evlendim d.kontrol kullandım 1yılı aşkın bırakınca adetlerim düzensizleşti şak diye yapıştırdılar pko sun dıye. ne kıllanma ne kilo ne farklı belirti yok.. şeker vs zaten yok zayıfım neyse 3 ay dupaston ısımlı ılacı kullandım duzenli adet olayım dıye en son adetım 20 gün sürdü !! başka doktora gittim baktı alttan usg ile sende bırsey yok dedı ılaçlar hormonlarını bozmuş dedi. allahım neye ınanacağımı şaşırdım kaldım. sevindim tabıkıde bukadar uğraştırdılar ınsanı

Geri