Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Slam kizlar ben 5 aylik ewliyim ilk korunduk sonra bebek istedik 4 aydir deniyiruz su an adetime 14 gun war fakat goyuslerimde agri ve kasiklarimda ara ara sanci oluyor midem eksiyor
sizce hamilemiyim ?

Slam kizlar ben 5 aylik ewliyim ilk korunduk sonra bebek istedik 4 aydir deniyiruz su an adetime 14 gun war fakat goyuslerimde agri ve kasiklarimda ara ara sanci oluyor midem eksiyor
sizce hamilemiyim ?

Merhaba bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz.Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın..

Merhaba kızlar coook mutluyum 1 yıllık evliyim hamile kalamazken inofolic combi ile ikinci kutu bitmeden hamile kaldığımı şuan öğrendim çok şükür ;););)çok umitsizlesmistim size umut olsun diye yazıyorum allah tüm isteyenlere nasip etsin ;););)

Selam kızlar evleneli 3. Yılın içindeyiz hiç koeunmadk ama hamile kalamıyorum bende polikistikover ve yumurta tembelliği varmış dr. Inofolik şase kullanmamı istedi 3 ay düzenli kullan dedi hastalığımın 3. Günüde gel dedi muhtemelen yumurta geliştirici ilac verecek gittiğimde sorum şu inofolik kullanıpta benim gibi sorunu olup hamile kalabilen var mı..?

Merhaba, infolic 3 önemli bileşenden oluştuğundan , vücudunuzun ihtiyaç duyduğu bir şeyde destek sağlamaktadır.Bu ilacı kullanıp gebe kalan elbetteki var. Fakat her hasta her ilaca ve tedaviye farklı cevap verebilir. Umarım sizde de bu ilaç etkisini gösterir ve gebe kalırsınız. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

bu ay klomen ve genoğphen kullandım dokro adet olmazsan test yap dedi .0.5 çıktı iki gün sonra yine yaptım 0.4 çıktı bilgi veririmisiniz

Geri