hamile kalmak istiyorum nasıl bir plan yapmalıyım

Bebek sahibi olmak için biraz daha fazla uğraşmak gerekebilir. Bir fertilite eğitimcisi olarak öncelikli önerim yaşam stilinizi değiştirmeniz olacaktır.

Fertilite Rehberi

Ben bu sitede yeniyim bencede yüksek ve okuduğum şeylere inanamıyorum,burada yazışan insan açıpta biraz araştırma yapsaya bende pkoluyum ve herşeyini biliyorum

arkadaslar gebelik öncesi kontrol yaptırmak istiyorum jinekologa ama istanbula yeni tasındım sayılır.hangi hastahanenin doktorunu tavsiye edersiniz.bilgi verirseniz çok sevinirim.

yazdıklarınızı okudum çok bilgili şeyler iki aylık ewliyim eşim we ben ikiz çocuk istiyoruz hemde çok.İkiz bebek yapmanın ayrı yöntemleri war mı lütfen yardımcı olun..

merhaba arkadaşlar yazılarınızı okudum.bende hamile kalmaya karar verdiğimde 8 ay olmadı 9. ayda nihayetinde hamile kaldım ve ilk ayında düşük yaptım 1sene sonra tekrar hamile kaldım o da düşük yani tam 3 düşük oldu gezmediğim doktor kalmadı eşim ve ben çapa tıp fakültesine kadar gidip testler yaptırdık ama sonuç alamadık en son göztepe ssk dan özel bir doktor bulup özel muaynanesine gittik doktor bütün testlere tahlillere baktı ve bana senin hiç birşeyin yok hamile sadece problem kafanda eğer kafanı rahat tutarsan hamile kalırsın çünkü her hamile kaldığında bu düşecek diye kafanı ona odaklarsan beynin hamile kalmana müsde etmez geçmişi kafandan sil ve öğle gel yanıma dedi ve bende nihayetinde ikna oldum önce tatile çıktım orda hamile kaldım geçmişteki her şeyi silerek başladım ve hamileliğimi hiç kafama takmadım sonunda nurtopu gibi 4.960 gr 53 santimlik bir oğluşum oldu şimdi 8 yaşında bunun için sizde böyle yapın hamile kalmak için rahat olun her ay hamile kalıcam diye beklemeyin kuruyemiş yemeği ihmal etmeyin ama abartmayında ciddi probleminiz yoksa hamile kalırsınız son olarak doktorumun bana söylediği bir konu var bunuda aktarayım 21 ve 22 yaşında ancak rahim gelişirmiş daha küçük yaşta rahim tam gelişmemiş oluyormuş derdi.ama herkesin bünyesi bir olmuyor tabi çok uzattım sağlıcakla kalınn

merhaba arkadaşlar yazılarınızı okudum.bende hamile kalmaya karar verdiğimde 8 ay olmadı 9. ayda nihayetinde hamile kaldım ve ilk ayında düşük yaptım 1sene sonra tekrar hamile kaldım o da düşük yani tam 3 düşük oldu gezmediğim doktor kalmadı eşim ve ben çapa tıp fakültesine kadar gidip testler yaptırdık ama sonuç alamadık en son göztepe ssk dan özel bir doktor bulup özel muaynanesine gittik doktor bütün testlere tahlillere baktı ve bana senin hiç birşeyin yok hamile sadece problem kafanda eğer kafanı rahat tutarsan hamile kalırsın çünkü her hamile kaldığında bu düşecek diye kafanı ona odaklarsan beynin hamile kalmana müsde etmez geçmişi kafandan sil ve öğle gel yanıma dedi ve bende nihayetinde ikna oldum önce tatile çıktım orda hamile kaldım geçmişteki her şeyi silerek başladım ve hamileliğimi hiç kafama takmadım sonunda nurtopu gibi 4.960 gr 53 santimlik bir oğluşum oldu şimdi 8 yaşında bunun için sizde böyle yapın hamile kalmak için rahat olun her ay hamile kalıcam diye beklemeyin kuruyemiş yemeği ihmal etmeyin ama abartmayında ciddi probleminiz yoksa hamile kalırsınız son olarak doktorumun bana söylediği bir konu var bunuda aktarayım 21 ve 22 yaşında ancak rahim gelişirmiş daha küçük yaşta rahim tam gelişmemiş oluyormuş derdi.ama herkesin bünyesi bir olmuyor tabi çok uzattım sağlıcakla kalınn

slm zeyno öncelikle naslsn arkadasm bu arada bende cocugum olsun istyorum esimde cok istyo snra ilişkiye girdgnde pozisyon cok onemli oncelikle stresten uzak dur cnm snra adetinin düzenli olmasi gerekli adetinin baslayacagi birinci gun ilişkiye girin esinin sivisini içinde tutmaya caiş onu da pozisyon dgstr örnegn..esin senin ustunde iken sen beline yastk koy ve siviyi içinde tutmayi kolaylastrir.

Merhaba arkadaś lar uzun zaman bende buralari okuyodum evliligim 7 ay olmasina ragmen bebisimiz bize gelmemisti cok uzuluyodum ovulasyon gunlerimi bile takip eder o gunlerde daha cok calisirdik :) herkez stress yapmayin en onemli etken stress yazardi onemsemezdim neyse iki ay okuduklarimca biseyler yaptim once Allâhin izniyle oldu bebisimiz yazdiklarim uzun gelebilir AMA yardimcida olabilir ilk rengli gunum iki yada üc gun bir demet maydanoz kaynattim iki bardak suya hergün taze olarak ilik ictim kanallarda enfeksiyon olabiliyo benden adet sonrasi beyaz beyaz parcalar gelmeye basladi hamile oluncada olurmuś hamileyim sandim :) diilmis bembeyaz kokusuzdu sonra folik asit ictim 20 gun kadar onun zamani yoktu biyerrden okudum ustune bi yakinimdan duydum hemen gittim aldim onu kullandim ovulasyanumu takip etmedim acikcasi hamile kaldigim ay bebek olsun olucak diye girmedim iliskiye rahat biraktim kafami iliski bitince bele yastik deniyodum önceki aylar tutan ay yatak baśI gibi ayaklarinizi dikebileceginiz biyere koyun hatta bacaklarinizi olabildigince yukari itekleyip sag sol yapin bes on dakika öyle kalin Ben hep o gunu yada ertesi gunu hoplar ziplar is yapar agir kaldirirdim tavuk gibi kuluckaya yaticam dedim :) olabildigince yawas hareketler ettim dusumu ertesi gunu aldim özel bolgeye dus jell vs yikamasi yapmadim is yapmadan pturamayan Ben o ay cok rahat genis dawrandim ustten toparlayip birakirdim çok śükür tuttu bebegimiz Anne baba olmak isteyen herkezler olur inśallah benim olanlarin olacaklarin herkezin bebisi saglikli Eli ayagi duzgun hayirli evlatlar olurlar inśallah umarim yardimci olabilmisimdir kizlar

merhaba bayanlar,14 ay önce oğluşumu toprağa verdim.14 aydır bende korunmuyorum ama olmuyor işte,biliyorum bir zamanı var o günü bekliyorum RABBİMden sağlıklı olmasını dilemeyide unutmayın.

Geri