Hamile kalmak istiyorum yardım edin

KBCB

Yeni Üye
Üye
Hamile kalmak istiyorum yardım edin
MERHABALAR BİRAZ ÖNCE DE KONU AÇTIM AMA SANIRIM PAYLAŞILMADI. İLK KONUM OCAK DA BİR DÜŞÜK YAŞADIM :( SONRASINDA HİÇ KORUNMADIK MARTTA BİR ÇATLATMA İĞNESİ VURUNDUM AMA YİNE BİŞEY OLMADI.
BU AY DA RAHİM FİLMİ VE SİPERMİYOGRAM TESTİ YAPTIRDIK SORUN YOKTU. SADECE EŞİMİN SPERM SAYISI MÜKEMMEL AMA HAREKETLİLİĞİ BİRAZ AZ VE MORFOLOJİK BOZUKLUKLAR VARDI, DOKTOR EŞİME VİTAMİN VERDİ KAFAYA TAKMAMAYA ÇALIŞ DEDİ. YANİ YAPAMIYORUM HER SANİYE HER AN AKLIMDA ANNELİK VAR NOLUR YARDIMCI OLUN İŞİN İÇİNDEN NASIL ÇIKABİLİRİM NASIL PSİKOLOJİMİ DÜZELTEBİLİRİM. BİLDİĞİNİZ ÖNERDİĞİNİZ NE VARSA YAPMAYA HAZIRIM. ANNE OLMAK İSTİYORUM....

Merhaba, öncelikle şunu belirtmekte fayda var çocuk sahibi olmamanız dünyanın sonu değil. Sizinle aynı sorunu yaşayan milyonlarca insan var. Stres gebe kalmayı engeller. Beyninizi başka şeylere odaklayın. Hekim çocuğunuz olmaz dememiş uygun bir tedavi ve yaşam şeklinize dikkat ederek stresten kaçınarak gebeliği sağlayabilirsiniz. Her şeyden önce psikolojinizi düzeltmeye bakın . Pskilojiniz iyi olmazsa sağlıklı bir gebelik süreci geçiremiyeceğiniz gibi iyi bir ebeveynde olmazsınız.Bir psikolog dan yardım alarak bu durumu aşabilirsiniz. En kısa zamanda mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Merhaba, öncelikle şunu belirtmekte fayda var çocuk sahibi olmamanız dünyanın sonu değil. Sizinle aynı sorunu yaşayan milyonlarca insan var. Stres gebe kalmayı engeller. Beyninizi başka şeylere odaklayın. Hekim çocuğunuz olmaz dememiş uygun bir tedavi ve yaşam şeklinize dikkat ederek stresten kaçınarak gebeliği sağlayabilirsiniz. Her şeyden önce psikolojinizi düzeltmeye bakın . Pskilojiniz iyi olmazsa sağlıklı bir gebelik süreci geçiremiyeceğiniz gibi iyi bir ebeveynde olmazsınız.Bir psikolog dan yardım alarak bu durumu aşabilirsiniz. En kısa zamanda mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

TEŞEKKÜR EDERİM YORUMUNUZ İÇİN. BAZEN BENDE DİYORUM DÜNYANIN SONU DEĞİL OLMAZSA O KADAR ANNE BABA ŞEFKATİNE MUHTAÇ ÇOCUK VAR ONLARA BAKARIM DİYORUM, BAZEN DE DERİN DERİN DÜŞÜNCELER ÇOK İSTİYORUM ARTIK BU DÜŞÜNCEDEN ARINMAYI :(

TEŞEKKÜR EDERİM YORUMUNUZ İÇİN. BAZEN BENDE DİYORUM DÜNYANIN SONU DEĞİL OLMAZSA O KADAR ANNE BABA ŞEFKATİNE MUHTAÇ ÇOCUK VAR ONLARA BAKARIM DİYORUM, BAZEN DE DERİN DERİN DÜŞÜNCELER ÇOK İSTİYORUM ARTIK BU DÜŞÜNCEDEN ARINMAYI :(

Rica ederim hakkınızda hayırlısını dileyin. Çok fazla kafaya takmamaya özen gösterin. Çoğu insan evlatları ile sınanıyor, kimiside evlatsızlıkla. Evlatla sınanmak en acısıdır .Durumunuza her zaman olumlu yönden bakmaya çalışın. İnşallah en kısa zamanda mutlu haberlerinizi alırız.

Geri