Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya
Doktor İbrahim Saraçoğlu'nun proğramlarında çok sıkça bahsettiği SOĞAN KÜRÜ uygulamasını artık bilmeyen yok diye düşünüyorum. Bu uygulamayı kullanan ve sonuç almış sonuçlarını bizlerle paylaşacak tüm Meleklere ve hamiş annelere, anne adaylarına artık düşüncelerini ve görüşlerini yazabilecekleri bir başlık oluşturduk.

Bu başlık altından düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı, soğan kürünü nasıl hazırladığınızızı, dikkat edilmesi gereken şeyleri lütfen bizlerle ve anne olma özlemi ile yanıp tutuşan diğer melekler ile paylaşınız.

BEN SOĞAN SUYU İÇTİKDEN HEMEN SONRA HAMİLE KALDIM ANCAK 2,5 AYLIKKEN BEBEĞİMİ KAYBETDİM.HERŞEY ALLAHDAN EĞER YİYECEK EKMEĞİ VARSA ZATEN DOĞUYOR BÜYÜYOR

canım bende şuan soğan kürü kullanıyorum 7 gün oldu.. bel ağrsı kasık ağrısı felan yaptı bende ama bu normalmiş içimi temizliyor Allah'ın izniyle şifa olarak sende başla bende kist yok fakat çok az polikist over var doktor ilaç bile vermedi o derece az ama altı ay oldu bebiş yok daha onun da vakti var demek ki ama sağlık için en başta bir ucundan tutmak lazım kist varsa çok güzel temizliyor diye duydum ama bu herkesin beden yapısına göre değişiklik gösterebilir başta kokuyor ama koksun ılık demesine rağmen ben sabah aç karnına çay gibi sıcak içiyorum inşallah hepimize şifa olur

zamanında bende kullanmıştım gerçekten düzensiz adet görenler için çok söktürücü bir kür özellikle bebek isteyenler incir kürü ile birlikte kullanınca çok iyi sonuçlar alıyormuş. Tşkler sadmin paylaşım için...

Geri