hamile kalmakk istemiyorum :( ama...

esilaesi

Yeni Üye
Üye
hamile kalmakk istemiyorum :( ama...
Merhabalar eşimle -ama düğünümüz bu yaz olacak atama işlerinden dolayı erken nikahlandık.
Eşimle ilişkiye girdik korundukta ama aksilik ya adetim gecikti ve hamile miyim diye korkuyorum.

adet gecikmesi kaç güne kadar normal. endişelenmeliyim bilemedim. adet belirtilerimde olmadı. her ay goğüsler de acı şişkinlik felan olurdu ama bu aralar hala hiç bir belirti yok adet olacağıma dair. gecikmesine rağmen.

acaba stres de etken olabilir mi?

yardım edin lütfennn :(([FLASH][/FLASH]

adetlerın düzenlımıydı kaç gun gectı 10 15 gun gectıyse süphelı bı durum eğer hep düzenlıyseee

hayırlısı olsun hakkında birmi yaşıyosunuz yoksa dayanamayıpmı oldu.eğer evli bi arada isenız sorun yok ama sadece nikahlı baba evlerınde yaşıyosanız işiniz zor.test yap adet geçikti ise çıkar zaten.

resmi,nikahlıyız. ayrı illerdeyiz. Adetim iki gün geçti ve düzenliydi. ama korunduk ve boşalmadı hiç yani boşaldı da ayrı boşaldı kondom kullansa da ayrı boşaldıı.

offf ne zor durum.

bence hamile degilsindir ama sen yinede test yap... bence seninki piskolojik ah canim ya neden beklemdiniz.... :) en azindan günah islemediniz... sonuc olarak esin olmus o artik senin.... Hayirlisi olsun...

ya ne deseniz haklısınız nikahlandık nasılsa artık birbirimiziniz bunu anladık ama iş işten geçtii:(
zaten korkarak yaptık yaparkende korunduk ama ona ragmen dışarda boşaldı ne olur ne olmaz diye.

inşallah stresdendirr çünkü çok gerginim uyuyamıyorumm hep aklımda sıkıntı yaptm. ahh ahhh malım ben yaa :(

Geri