Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

selam kızlar bede 7 aydır tedavı goruyomdum olmadı polikistık over var yumurtalar fazla buyumuyor ve catlamıyor kılomen ve catlama ığnesı vuruldum kackez olmadı iğne tedavısın cok pahalı yaptıramadım sımdı kurlerle normal yolla devam edecez artık

sorunlarım bitmiyo :grev:

Evet problemimi anlatsam iyi olcak umarım arkadaşlar yardımcı olur :/ öncelikle tedavi için gittiğim ay eylül ayı idi doktor muane etti yumurtalıkların küçük dedi ilaçla büyütelim dedi eyvallah dedim 1 ay kullandım.1 ay sonra gittiğimde enfeksiyon var dedi ilaç verdi 1 ay sonra gel dedi.neyse bu sefer progestan diye bir ilaç verdi kullan dedi calışmalara devam dedi..o ay yine bir sey olmadı gittim bu sefer çatlatma iğnesi yapalım dedi iğneyide oldum 5 gün ilişki söz konusu oldu..ama ondanda bişi cıkmadı..sonra progestan verdi yine kullan dedi ben tatile gitcem dedi geldigimde görüşelim dedi..kullandım ilacın bitmesine 1 gün kala ilişkide kan geldi ve gitmedi hala devam ediyor..doktorum da yok neyse zar zor eşimin ısrarlarına dayanamıyarak devlet hastesine gittim ( burda kötü) gittim ve gitmemekle haklıymışım :/ adam resmen kasap..moruk bir doktordu elle muaneyle anlamaya calıştı odada ne ulroson var ne bişi...saskınlıktan ne dicegimi bilemedim mecburiyetten baktırtmak zorunda kaldım..ilaçtandr dedi strestendir dedi..falan filn..ilaç verdi almadım güvenemdim..4 gözle doktorumun gelemsini bekliyorum oda cok iyi degilde mecburiyetten malesef doguda yasıyorum görev nediyle sartlar zor burlarda..herkez asırı sekilde dogurken burlarda ben hamile kalmak için gidiyorum.....içimi döktüm rahatladım :) şimdiden tesekkürler...bigün olcak inş. bigün olcak..hepimizin allh yardımcısı olsun
ne oldu bebek oldu mu

Adetlerim düzensz 5 aydır evliym 3 aydr bebek istiyoruz ama olmadı yumurtlamam olması gerekti zaman olmuyor hastane gittm yarıda bıraktım gitmedm :hamis::hamis:

allah büyük kızlar bende 11 yıllık evliyim çocuğumuz olmuyor kanallarım kapalı tüpüm hasarlı tüp bebek yapıcaz önümüzdeki ay

selam kızlar bede 7 aydır tedavı goruyomdum olmadı polikistık over var yumurtalar fazla buyumuyor ve catlamıyor kılomen ve catlama ığnesı vuruldum kackez olmadı iğne tedavısın cok pahalı yaptıramadım sımdı kurlerle normal yolla devam edecez artık
Parana yazik olmayinca oluyor Ben Hala bekliyorum

Suan bebeğini varmı çok merak ettim

Kizlar bende denemedim daha ama bir arkadasimin kaynanasi soyle onunda 6 yil cocugu olmamis ari polenini onerdi.bal ile karistirip ye dedi sabah aksam birer tatli kasigi.yumurtlari gelistryormus hatta cogaltyomus ozellikle catlatiyormus

Geri