Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım daha fazla olmamış evleneli morelini bozma bak biz 5 yıllığız ve yılmadan bekliyoruz üzülmeeee

Ben aranıza yeni katıldım..burdaki birçok yazıyı okuduminsan kendinden .ok şey buluyor..hepinize teşekkürler..allah herkese bebiş nasip etsin..mevlam doğru zamanı bilir..

amin canım bizde allahtan bekliyoruz bebeişi inşallah bizi daha fazla üzmeden olur

slm kızlar bende 6 aydr tedavi görüyorum yumurtlamamda hiç bi sorun yok eşimde yok sadece prolaktın yüksek ilaç kullanıyorm normale döndü bu ay adetim 2 gün gecikti idrar testinde pozitif çıktı ama kantesti negatif benm için tam bi yıkım oldu yarn dr gidicem bakalım ne dicek Allah herkese daha fazla aratmadan versin inşaallah içinde bende dahil.

mrb kızlar bende de pko var klomen kullanıyorum 2 aydır ve 2.ayda kist yaptı.hiç anlamıyorum bitaraftan tedavi edip bitaraftan kist yapıyo.dr.klomenn yan etkisi dedi.adet söktürücü verdi.adetle kistler gidermiş.soğan kürüne başlamayı düşünüyodum ama şuan adetliyim.adetliyken bu kür içilirmi biliyormusunuz?dr.ibrahim saraçoğlu çok övüyor bu soğan kürünü.doğal şeyler haplardan daha iyidir en azından.bu siteye bakıyorumda çoğu kişide klomen işe yaramıyor ama napalım çaresizce içiyoruz işte.

merhaba kızlar benim sorunumda sizinkinden farklı bişey değil benimde çocuğum olmuyo dr gitmiştim yumurtan çatlamıyo dedi klomen ve çatlatma iğnesi verdi o ay hamile kaldım ama malesef boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum 3 ay ara dedi eyvallah verdik 3 ay geçti ama hamiş kalamadım dr gitmem gerekiyo biliyorum ama bıktım artık 1 kaç ay daha beklicem olmazsa mecburen gidicem artık napim allah hepimizin yardımcısı olsun:hamileyim:

merhaba kızlar benim sorunumda sizinkinden farklı bişey değil benimde çocuğum olmuyo dr gitmiştim yumurtan çatlamıyo dedi klomen ve çatlatma iğnesi verdi o ay hamile kaldım ama malesef boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum 3 ay ara dedi eyvallah verdik 3 ay geçti ama hamiş kalamadım dr gitmem gerekiyo biliyorum ama bıktım artık 1 kaç ay daha beklicem olmazsa mecburen gidicem artık napim allah hepimizin yardımcısı olsun:hamileyim:

canım benim arkadaşın 6 ay sonra oldu bebeği onlar düşükten sonra dr bile gitmediler canını sıkma

selam kızlar ben 4 yıllık evliyim yumurtalarım fazla büyümüyor eşimdede hareketlilik azmiş aşılama yaptırdık olmadı geçen ay tüp bebek yaptırdım olamadı yıkıldım bunları yaptırırken kullandığım ilaçlar tüm hormonlarımı mahvetti fsh 3,5 lardan 10,66 ya yükselmiş anlayacağınız ilaçlar bir yeri yaparken bir yeri bozuyor bu ilaçlardan önce hormon düzeylerimde bu kadar bozukluk yoktu şu an tedaviye ara verdim fsh düşüğrmek için hayıt otu içiyorum yumurtalarım içinde civanperçemi içiyorum inanın herşeyin doğalı en iyisi .fsh değerim baya düştü

bu arada1,5 aydır eşime keçiboynuzu pekmezi içirdim sabah ve akşamları aç karnına aradada bal ve çörek otunu karıştırıp yedirdim eşimin tahlil sonocunda hareketlilik fazlalaşmış inanın işe yaruyor inşallah bu kadar emeğimizi Allah boşa çıkarmaz

Geri