Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bende iki senedir çocuk istiyorum ama malesef olmuyor bu gün Dr gittik eşimin Sperm sayısı çok düşük çıktı Dr direk tupbebek önerdi cook mutsuzum moralim çok bozuk ne dusunecigimi ne yapacağımı bilmiyorum

Slm hanimlar ben dokuz yillik evliyim 2 düşuk yaptim. 2 sene arayla şimdi hayit tohumu kollaniyorum hayit tohumunu hiç kollanan varmı

Merhaba , üreme sağlığınızla ilgili bir problem varsa hekim den yardım alın.Özellikle tekrarlanan düşüğün nedeni araştırılmalı.Hayıt meyvası nın hormonları doğal yollar dan dengeleyip gebe kalmada yardımcı olduğu söyleniyor.Özellikle yumurtlama sorununuz varsa bitki etkili olucaktır.

Merhaba benim 5aydır korunmuyorum ama hamile kalamadım 11yaşında bir kızım var dr gittim yumurtaların zayıf dedi ama tahlil yapmadan net olmadığını söyledi yumurtalıkları zayıf olupta hamile kalanınız varmı bu arada 37 yaşındayım

Merhaba benim 5aydır korunmuyorum ama hamile kalamadım 11yaşında bir kızım var dr gittim yumurtaların zayıf dedi ama tahlil yapmadan net olmadığını söyledi yumurtalıkları zayıf olupta hamile kalanınız varmı bu arada 37 yaşındayım

Can'ım haklısın biliyorum ama bir ay önce başka dr gitmiştim yumurtalıklarımın ve rahimimin iyi olduğunu gebeliğe engel olmadığını söyledi bu yeni dr da AMH testi verdi sonucunu salı günü alacağım ama çok moralim bozuldu kızıma hemen hamile kalmıştım

Geri