Hamile miyim acaba çok değişik belirtiler yaşıyorum

aysegulbenn1

Yeni Üye
Üye
Hamile miyim acaba çok değişik belirtiler yaşıyorum
lütfen yardım edin.öncelikle İyi günler ben adet düzensizliğim var.1,5-2 ay kadar adet olamadım ardından sürtünme yoluyla bi ilişkim oldu.2 gün sonra adet oldum ağrı kesici kullandım 3 gün sürdü.bittikten bir hafta sonra tekrar geldi 4 gün sürdü normal yoğnlukta adetti bittikten sonra üzerinden 1 hafta geçti karına bıçak saplanma hissi karın ağrıları baş dönmesi başladı acaba hamile olabilir miyim yoksa kist gibi şeyler de olabilir mi doktora gideceğim ama hamile olmaktan korkuyorum lütfen cevap verip beni aydınlatır mısınız çok teşekkür ederim

Verdiğiniz bilgilere göre bahsettiğiniz şekilde bir birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz. Adet düzensizliğiniz söz konusu olduğundan sık adet olma problemi ile karşı karşıyasınız. Durumun altta yatan nedeni ancak muayene ve hormon tetkitleri ile anlaşılabilir. En kısa zaman da bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var..

Verdiğiniz bilgilere göre bahsettiğiniz şekilde bir birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz. Adet düzensizliğiniz söz konusu olduğundan sık adet olma problemi ile karşı karşıyasınız. Durumun altta yatan nedeni ancak muayene ve hormon tetkitleri ile anlaşılabilir. En kısa zaman da bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var..

sürtünme yoluyla olduğu için mi olamaz dediniz yoksa ilişkiden sonra düzensizde olsa adet görüldüğü için mi

sürtünme yoluyla olduğu için mi olamaz dediniz yoksa ilişkiden sonra düzensizde olsa adet görüldüğü için mi
yani anladığım kadarıyla 1 hafta arayla olması veya sonrasında karın batmalarının felan hamilelikle bir alakası yok 1 hafta arayla da olsa sonrasında belirtiler de olsa sonuçta adet gördüğüm için risk ortadan kalkmıştır rahatlıkla doktora gidebilirim doğru mu anladım bu arada çok teşekkür ederim ilginize

Geri