Hamile miyim Hamile değilmiyim korkuyorum

R

Ravza Nur 33

Yeni Üye
Üye
Slm kızlar ben yeni üyeyim.. size bi sorum olucak adetim 14 gün gecikti 3 kere evde test yaptım hepsi negatif.. arasıra göğüslerim ağrıyor ama çok hafif ağrıyor.. arada bi ishal oluyorum.. acıktığım zamanlarda karnım gurul gurul oluyor.. çok hafif akıntım geliyor.. 3 gündürde başım ağrıyor ama 5 dk falan sürüyor.. en testi 4 gün önce yaptım.. şimdi diyeceksiniz ki kan testi yaptır korkuyorum negatif duymak istemiyorum artık.....

R

Ravza Nur 33

Yeni Üye
Üye
Kimse yok mu benim gibi olup hamile olduğunu ögrenen

HemşireniZ

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
Her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Test sonuçlarınızda gebe olmadığınızı gösteriyor. Gecikmenizin nedenini öğrenmek için jinekoloğa görünüp muayene olun.

T

Tambenlikbirisivar

Hamiş Melek
Ravza Nur 33' Alıntı:
Slm kızlar ben yeni üyeyim.. size bi sorum olucak adetim 14 gün gecikti 3 kere evde test yaptım hepsi negatif.. arasıra göğüslerim ağrıyor ama çok hafif ağrıyor.. arada bi ishal oluyorum.. acıktığım zamanlarda karnım gurul gurul oluyor.. çok hafif akıntım geliyor.. 3 gündürde başım ağrıyor ama 5 dk falan sürüyor.. en testi 4 gün önce yaptım.. şimdi diyeceksiniz ki kan testi yaptır korkuyorum negatif duymak istemiyorum artık.....
Kan yaptır idrarda yeterli beta hcg değeri yoksa çıkmaz

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
D Gebelik belirtileri 1
B Gebelik belirtileri 41
A Gebelik belirtileri 2
C Gebelik belirtileri 2
U Gebelik belirtileri 1
C Gebelik belirtileri 7
G Gebelik belirtileri 4
nursen00 Gebelik belirtileri 1