Hamile miyim İdrarda Gebelik Testi Ne Zaman Belli Olur Diyenler Buraya

Merhaba arkadaşlar adetime 3 gün vardı daha günlük 4 kere test yaptım çift çizgi çıktı ama ikinci çizgi hafif çıktı adetim 6 gün geçti şuanda kanda b hcg testi yaptırdım 226 çıktı erken gebelik dedi doktor hamilemiyim anlamadım yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler

Merhaba arkadaşlar adetime 3 gün vardı daha günlük 4 kere test yaptım çift çizgi çıktı ama ikinci çizgi hafif çıktı adetim 6 gün geçti şuanda kanda b hcg testi yaptırdım 226 çıktı erken gebelik dedi doktor hamilemiyim anlamadım yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler

Merhaba hcg değeriniz gebelik lehine yani hamilesiniz. Doktor kontrollerinizi aksatmayın..

Merhaba arkadaşlar bir hafta önce test yaptım negatif çıktı ama dun kan tahlili yaptım 5 haftalık hamileyim sakın testlere aldanmayın bu mutluluğu sizle paylaşmak istedim ayrıca da adet sancısı bel ağrısı göğüs ağrısı çekiyorum doktorum olması normal dedi. internette araştırıp cevap alamadığım soruları cevaplamak istiyorum size.kızlar beliniz bıçak gibi batıyor mideniz yanıyor göğüsleriniz çok ağrıyor tüm karnınızda çok fazla sancı oluyor özel bölgenizde adet olmaya hazırmış gibi sızı ve sanki her an kanama olacakmış gibi içi dolu hissi oluyor. eğer bunlar için korkunuz varsa sakın ola ümit kaybetmeyin idrar testi değil kan tahlili yapın.
Merhaba bende bu belirtilerin hepsi var sadece göğsümde bir değişiklik yok ben adet günümden 2 gün önce kan tahlili verdim sonuç negatif çıktı ama hala adet olmadım günüm tam geçmediği için yaptım ondan olabilir mi?

Merhaba bende bu belirtilerin hepsi var sadece göğsümde bir değişiklik yok ben adet günümden 2 gün önce kan tahlili verdim sonuç negatif çıktı ama hala adet olmadım günüm tam geçmediği için yaptım ondan olabilir mi?

Selamlar Aycan banu, genelde regl belirtileri ile hamilelik belirtileri birbiri ile örtüşür ve genelde karıştırılır. Bu bakımdan eğer hamilelik olsa idi erken de yapmamışsınız üç gün kala gebeliğiniz olsa idi gebelik silik çıksa bile hamile olduğunuz anlaşılırdı. Negatif çıktığına göre hamileliğiniz yok. Stres yapmayın adet olacaksınız.

nawi
Merhaba
Daha once iliski sirasindaki zevk suyundan hamile kalip bebegi aldirmistim yasim kucuk oldugu icin. Simdi 25 yasindayim 6 yildir ilk kez korunmadan iliskiye girdim. Fakat zamanlamam yanlismis sanirim adetimin baslangicina 8 gun vardi (03.09.2014). Bugun ise kasiklarimda bi hareketlenme akinti vs. var. Umarim hamileyimdir ama hemen ertesi gun boyle belirti olur mu? Ayrica okudugum forumlarda adetten bir hafta once hamile kalmanin pek mumkun olmadigi yaziyordu. Yardimci olursaniz sevinirim.
nasil yani iceri bosalma olmadanmi oldu gebelik

Merhaba sevgilimle ilişkiye girdik istenmeyen durumlar oldu 1 hafta sonra 2 gün gecikmeli adet oldum şu an 8 gün oldu ve 3 gündür midem bulanıyor idrar testinde sonuç verirmi acaba

Merhaba sevgilimle ilişkiye girdik istenmeyen durumlar oldu 1 hafta sonra 2 gün gecikmeli adet oldum şu an 8 gün oldu ve 3 gündür midem bulanıyor idrar testinde sonuç verirmi acaba

Geri