Hamile miyim İdrarda Gebelik Testi Ne Zaman Belli Olur Diyenler Buraya

Merhaba arkadaşlar bir hafta önce test yaptım negatif çıktı ama dun kan tahlili yaptım 5 haftalık hamileyim sakın testlere aldanmayın bu mutluluğu sizle paylaşmak istedim ayrıca da adet sancısı bel ağrısı göğüs ağrısı çekiyorum doktorum olması normal dedi. internette araştırıp cevap alamadığım soruları cevaplamak istiyorum size.kızlar beliniz bıçak gibi batıyor mideniz yanıyor göğüsleriniz çok ağrıyor tüm karnınızda çok fazla sancı oluyor özel bölgenizde adet olmaya hazırmış gibi sızı ve sanki her an kanama olacakmış gibi içi dolu hissi oluyor. eğer bunlar için korkunuz varsa sakın ola ümit kaybetmeyin idrar testi değil kan tahlili yapın.

Benim de 3günlük gecikme var silik bir şekilde belli belirsiz ikinci çizgi sizce hamilemiyim tester in fotografını yükledim emin olamıyorum çok heyecanlıyım

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    775,4 KB · Görüntüleme: 26.600
:) Kaç dakikadan sonra bu sonucu aldınız ? 5 dakika ise hamilelik var gibi görünüyor

:) Kaç dakikadan sonra bu sonucu aldınız ? 5 dakika ise hamilelik var gibi görünüyor

:) Kaç dakikadan sonra bu sonucu aldınız ? 5 dakika ise hamilelik var gibi görünüyor. Eğer tam emin olayım dersenizde kan testi ile kesin olarak sonuç alabilirsiniz.

Umarım güzel haberlerinizi alırız. Bu arada aramıza hoş geldiniz.

Merhabalar bayanlar haziranij 3unde nisanlimla surtunme yoluyla iliskiye girdim ve bosalma olmadi korkum zevk suyuydu ve iliskiden 14 saat sonra ella ertsi gun hapini kullandim ve haziran ayinin 9unda adet oldum temmuz ayinin adetime 4 gum varken kan testi.yatim 2in altinda negatif cikti adetim iki gun gecikince idrar testi yaptim oda negatif ve o gecesi adet oldum ve hafif sancili e ilk gun yogundu 3.cu gun az gelmeye basladi ve adetimin 3. Gunu ultrasona girdim doktor bisey yok dedi sizce hamile olabilirmiyim yani okadar testler yanilabilirmi lutfenn cevap wverin dugunume daha var nolur cevap verin

Merhaba arkadaşlar acil ardıma ihtiyacım var 1günlük hamilelik kanda belli olurmu.. Cok hastayım antibiyotik kullanmam gerekiyo doktorum önce test yapalım dedi yumurtlama dönemindeyim ya hamileysem teste cıkmazsa :-(

Benim sat göre 4 haftanın dolmasına iki gün var idrar testi yapsam sonuç cıkarmı acaba lütfen cvp verin teşekkürler???
..?

Arkadaslar oncelikle meraba Adetime 3 gun var ve 3 hafta once yumurtlama donemimde esimle iliskiye girdik ve 2 ser gun arayla dewam ediyoruz adetime 3 gun var bugun test alip idrar testi yapmayi dusunuyorum ama cikar mi size bikac yotumda ciktigini gordum

Geri