Hamile miyim sizce

Sorumvar94

Yeni Üye
Üye
Hamile miyim sizce
Sevgilimle reglim bittikten 1 hafta sonra sürtünme yoluyla biseyler yasadık icime bosalıp anlamama ihtimalimden falan korkuyorum tek emin oldugum hala bakire oldugum çok ileri bisey yasamadık su an sık sık tuvalete gidiyorum bunu hamılelıge baglıyorum psıkolojım bozuldu sızce böyle bi durumda hamılelık olabılır mi

Selamlar, Benim anlamadığım içinize boşalıpboşalmadığını anlamadım diyorsunuz. Tam birleşme oldu ya da olmadı ben buna bakmıyorum bile. Bakireliğinizin bu durumla alakası yok. Eğer arkadaşınız içinize girdi ise boşalma olmazsa bile sperm öncesindeki erkeklerde bulunan zevk suyunda yaşayan canlı spermlerin olacağı ortadadır. Yani her halukarda sizin hamile kalma riskiniz var. birleşme oldu olmadı sürtünme oldu ise bu sıvı size bulaştı ise olabilir. düşük bir ihtimal ama olabilir. Belirtilerden bahsetmişsiniz bunlarda psikolojiktir muhtemelen. Lütfen test yaptırın olur mu ?

Tam bir birlesme olmadı bunları yasadıktan sonra kendı ustune bosalıp uyudu üstüme bosalmıs olsa daha fazla devam etmezdı dıye düşünüyorum sadece hafif sürtünme

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamam işte, sürtünme dediğim şeyde de sperm öncesi gelen zevk sıvısında yaşayan canlı sperm olabilir. Siz eğer 72 saati geçmedi ise lütfen ertesi gün hapı kullanın. Hamile kalacağınızı zannetmiyorum ama zannetmemek yerine tedbir almak gerekiyor diye düşünüyorum.

Geri