Hamile olabilir miyim

Ekli dosyalar

• 20181117_193840.jpg
    20181117_193840.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 594
Mrblar 22 yaşındayım ve yumurta tembelliği nedeniyle doktorum bana duphaston ve novartis adlı iki ilaç verdi duphaston ilacımı kullandım. Bittikten 10 qün sonra tek seferlik kanamam oldu adet olduğumu sandım ama dewamı olmadı buqün 19. qünüm ve hala adet olmadım göğüslerim çok ağrıyo ve şişkinlik var kasıklarımda çok ağrı var sizce gebelik testi yaparsam anlaşılır mı pazartesi hastaneye qidicem ama sabırsızım
Canım kanaman nasıldı bu arada? Lekenme mi yoğun mu akıntı içinde mi hangi renk? Ben hamilelik istemiyorum daha nişanlıyım çünkü. Bilgi verir misin

Canım kanamam tek seferlik oldu akıntıyla beraberdi 4-5 damla çok yoğun deildi.. Kırmızıydı adet olduğumu sanmıştım hatta.. Ama akıntılarım hala var
Dediğim gibi ben hamile kalmak istemediğimden affedersin bilgin var diye söyleyeceğim.
Canım kanamam tek seferlik oldu akıntıyla beraberdi 4-5 damla çok yoğun deildi.. Kırmızıydı adet olduğumu sanmıştım hatta.. Ama akıntılarım hala var
canım kusuruma bakma ama emin olmam gerekiyor bu yüzden soruyorum. Deneyimlerine güvenerek.. Ben nişanlımla yaşadığım ilişkide spermler bana gelmedi diye düşünüyorum. Ama ilişkinin ardından bir sonraki gün şeffaf akıntı içinde damar gibi kırmız parlak kan geldi. Yumurta çatlamıştır diye okudum ama bugün de inanılmaz sarı akıntım var. Ama çok hastayım boğazlarım falan şiş. Enfeksiyon sebebiyle olabilir mi? Yoksa hamilelik miiii yaaa

Geri