Hamile olabilir miyim?

oznurbyrm

Yeni Üye
Üye
Hamile olabilir miyim?
Merhaba ben 21 temmuzda adet oldum. Adetim 5 gün sürüyor. 3 ağustosta cinsel ilişkiye girdim. Adetlerim düzensiz. Beta hcg testi yaptırdım 3 kere 2 snde 0.100 çıktı bugün tekrar yaptırdım 1.20 çıktı ne zaman hastalanacağımı bilmiyorum tekrar test yaptırmam gerekiyor mu? Hamile olma ihtimalim olabilir mi?

Merhaba ben 21 temmuzda adet oldum. Adetim 5 gün sürüyor. 3 ağustosta cinsel ilişkiye girdim. Adetlerim düzensiz. Beta hcg testi yaptırdım 3 kere 2 snde 0.100 çıktı bugün tekrar yaptırdım 1.20 çıktı ne zaman hastalanacağımı bilmiyorum tekrar test yaptırmam gerekiyor mu? Hamile olma ihtimalim olabilir mi?
İlişki esnasında boşalma oldumu??? Adet gününüz henüz gelmemiş en azından ayın 21 de adet olmazsanız testi tekrarlayın

Hcg değeriniz gebelik lehine değil. En son regl tarihiniz 21 temmuz beklenen regl tarihiniz 21-20-19 temmuz Gecikme yaşarsanız gebelik testini tekrar yapın.

Geri