Hamile olduğunu nasıl anlarsın?

Sibel6153

Yeni Üye
Üye
Hamile olduğunu nasıl anlarsın?
Gün icerisinde gelen bi kaç damla leke şeklindeki kan ve kasık ağrısı neden olur?

Merhaba öncelikle teşekkür ederim yardimci olmaya çalıştiginiz için. Adet olmama daha 4 gün var ve korunmasiz ilişkide bulunduk eşimle 2 hafta once, bir mucizemiz olsun istiyoruz çünkü :)

Rica ederim. İlerleyen saatler de bu lekelenme kanamaya dönüşebilir. Mensinize 4 gün kalmış. Mens 3-4 gün geriden başlayabiliyor. Şayet kanama gerçekleşmez ise yerleşme lekelenmesi olabilir. Beklenen mensinizde gecikme söz konusu olursa en az 3 en fazla 7 gün gebelik testi yapmanızı öneriyorum. Umarım beklediğiniz mucizeye kavuşursunuz , sevgiler.

beyza hanm adetim 4 gecikti hcg testi 0 .1 idrar testimde negatif adetim nedne gecikmiştir

Merhaba,
Değeriniz ve idrar kitinizin sonucu gebe olmadığınızı gösteriyor. Her mens gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Stres , kullanılan bazı ilaçlar rahim yada hormonal kaynaklı bir sorun mensinizin gecikmesine neden olabilir. Jinekoloğa görünüp muayene olun. Gecikmenizin nedeni ancak muayene ile belirlenebilir..

Geri