Hamile olduğunuzu nasıl hissettiniz nasıl anladınız

mrb arkadaşlar. ben 6 aylık evliyim. bebek düşünüyoruz ve korunmadan ilişkiye ilk defa bu ay girdik. regli olmama 4 gün var ama 1 haftadır sol kasığımda batma yanma gibi bir acı var. özellikle de yürürken ara ara ağrıyor. bunun yanında sağ ayağıma bir acı saplantı dün akşam 1 2 dk geçmedi. çok fazla tükürük salgılıyorum. veeee gögüslerim :)))) okadar acıyoki dokununca falan anlamadım bu belirtileri daha önce bukadar fazla yaşamamıştım. regli olmama 3 4 gün kala oluyodu ama 1 haftadır bende bu belirtiler var. ama ben dayanamayıp reglime 7 gün kala kan testi yaptırdım. hcg 0,14 çıktı . doktor arkadaşım da çok erken bebek varsa henüz 8 9 günlüktür dedi. adetinin geçmesini bekle dedi. sabırsızlanıyorum. bu belirtiler sizce normalmi. ve çok uyku halim var özellikle akşamları....
Hamilemesinacaba çok merak ettim de bende de seninki gibi ama daha yoğun belirtiler var ve adetime de 3 gün var

Merhabalar arkadaşlar ben 7aylık evliyim ve bu ay korunmadan ilişkiye girmeye başladık eşimle ve adet olmama 6gün var kasıklarımla ara ara ağırlar oluyor sürekli uyku halindeyim ve mide bulantım son günlerde çok fazla arttı 2 gündür sabah mide bulantısıyla uyanıp sadece ögürüyorum kusamıyorum ama bu sabah sarımtırak su gibi bişey geldi belim dizlerimde çok agrıyor testi aldım yapmak için ama çıkmazsa diye yapmıyorum sizce bana neler oluyor

Merhabalar arkadaşlar ben 7aylık evliyim ve bu ay korunmadan ilişkiye girmeye başladık eşimle ve adet olmama 6gün var kasıklarımla ara ara ağırlar oluyor sürekli uyku halindeyim ve mide bulantım son günlerde çok fazla arttı 2 gündür sabah mide bulantısıyla uyanıp sadece ögürüyorum kusamıyorum ama bu sabah sarımtırak su gibi bişey geldi belim dizlerimde çok agrıyor testi aldım yapmak için ama çıkmazsa diye yapmıyorum sizce bana neler oluyor

Yönetici arkadaşlarımız benzer sorulara verilen yanıtlarda hep belirtiyor. Septomlardan yola çıkarak gebelik teşhisi yapılmaz. Durum psikolojik yada başka sağlık koşullarından kaynaklanabilir. Bu nedenle adet döneminizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı net şekilde öğrenebilirsiniz

yeni evlliyim adetime 13 gün kaldı ama midem bulanıyor canım sürekli çilek yemek istiyor uyku halim var ve kabızlık yaşıyorum acaba hamilemiyim ne zaman test yapsam çıkar

Adet dönemine 13 gün kala gebelik belirtisi olmaz. Yaşadığınız septomlar muhtemelen psikolohik. Kabızlık tükettiğiniz besinler, az sıvı tüketimi ve stresten kaynaklanıyor. Uykulu olmanız mevsim kaynaklı hava soğuk kendinizi uykulu hissetmeni normaldir. Adet döneminizde en az günlük bir gecikme yaşarsanız gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Geri