Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
Hamilelik belirtilerim gögüslerimde hasasiyet ve sol tarafımda aralıklarla batmalar ve şişkinlik sanki gaz sıkışması gibi .... Bende ilk belirtiler bunları en belirgin özelliklede sol yumurtalıgımın oldugu yerde aralıklarla gelen batmalar.... Daha önce böle bişi ile karşılaşmamıştım...
bende de özellikle solda oluyor inşallah bende kalırım..

kızlar yardım lütfen :(

20 aralıkta ilişkiye girdik ama arada hep adet gördüm şimdi göbeğim büyüdü... :( ve sarı süt kesiği akıntım var. sizce hamile miyim değil miyim.. lütfen yardım.. bu ilişki benim yumurtlama zamanıma denk geliyordu..

20 aralıkta ilişkiye girdik ama arada hep adet gördüm şimdi göbeğim büyüdü... :( ve sarı süt kesiği akıntım var. sizce hamile miyim değil miyim.. lütfen yardım.. bu ilişki benim yumurtlama zamanıma denk geliyordu..

test alıp denesen daha iyi ama 20 aralıkta ilişkiye girdiysen 4 ay içinde en fazla 1 kere regli olsaydın üstüne görme olabilirdi ama sen sürekli regli olduğun için bence hamiş değilsin ama emin olmak için bir idrar testi yap derim canım

merhaba.ben bu siteyi uzun zamandır takir ediyorum yeni üye oldum .ben bir senedir evliyim bir bebişimiz olsun çoook istiyoruz 5 aydır deniyoruz ama olmadı:(bu ay bi diş operasyonu geçirdim ve adetim şuanda 4 gün geçikti test yapmaya korkuyorum.(olumsuz sonuç alacağımdan)gebe olabilirmiyim yoksa diş operasyonu nedenıylemı geçikme oldu...lütfen yardımcı olunnnnnn...

slm kızlar..benm adet olmam gerkti 3 gün geçtii ama hala olmadım hastalancakmısım gibi kasıklarım ağrıyo ve göğüsüm çok şiş ve acıyoo.hastalandıgım ilk günden beri adet günüm hiç şaşmazdı.test yapmaya çekiniyorum ya olmazsa die:S siz melekler acaba hamilemiyimm????

mrb.arkadaşlar aranıza yeni katıldım.arkadaşlar benim problemim yumurtalıklarım tembel çalışıyor dr.gittik klomen verdi aylarca onu kullandım işe yaramadı bende kistte var bi büyüyor bi küçülüyor aylarca süren klomen tedavimden sonra gebe kaldım ama düşük yaptım kesede görünmedi bebeğim kürtaja bile gerek kalmadan düştü.gebeliğimde göğüslerim çok ağrıyordu süte benzer sıvı geliyordu şimdide aynı her ay göğüslerim şişiyor sütleniyor adetten sonra şiş iniyor şimdi adetime 7 gün var akıntım çok fazla kasıklarım durmaksızın ağrıyor karnım çok şiş gaz problemimde var sizce hamilemiyim?

arkadaşlar
adetim 11 gün gecikti.bu 11 gün içinde adet sancısı gibi hafif sancım oldu adet oluyorum sandım ama yok.adet gecikmesi hiç yaşamam.2 gün önce evde test yaptım negatif çıktı.mevsim geçişinden bu kadar gecikirmi.yada test yanılmış olabilirmi.

bir süredir erkek arkadaşımla ilişkiye giriyoruz ama boşalma olmuyor, yani içime boşalmıyor ama boşalma olduktan sonra temizlmeden tekrar ilişkiye girdik birkaç kez. ve adetim 1 hafta gecikti ve belirtileri yok ama sol kasığımda ve karnımda çok ağrım var ve hafif de mide bulantım..bundan hamile olmam değil mi? yardımcı olursanız sevinirim???
Erkek arkadaşn mı?? töbe töbe başımıza taş yağıcak ALLAHIm sen bizi koru.Kızım evlensen de yaşasan ya bunları acelen ne..

Geri