Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
Ilginç?

olayın üstünden 2 gün geçti. hemen adet sancısı başladı. okuduğuma göre çocuğu olanlar belirtileri veriyor, çocuk bekleyenlerde belirtiler var ama gebelik gelmiyor. bu durumda meraklı meraklı sizlerden geniş anlatımlar beklemek ve ayın 30 unu beklemek kalıyor :) sevgiler

kızlar bu konuye benımde bı katkım olsun ıstedım.ılk gebelıgımde klomen kullanmıstım ve cabuk belırtı vermıstı.fakat bu belırtıler aslında klomenden dolayıymıs yanı gebelık belırtısı dıılmıs hepsı.zaten kurtaj olmustum.fakat bu sefer farklı,hıc bısey kullanmadım ayın 18 ı adet gunumdu,sıvı akıntıyla pembelık geldı ve adetım basladı sandım ama baslamadı adet agrım olmadı bugun test yaptım sonuc pozıtıf ve benım bu ay sadece su kıvamında akıntım vardı.baska hıc bır brlırtım olmadı.2 gun once bas donmesı yasadım bugun hafıf mıde bulantısı ve yanma var.yanı adet gunu gelmeden belırtıler pek bellı olmuyor.

merhaba arkadaşlar,yeni katıldım aranıza,10 aylık evliyim,ilk bebeğimin kalbi durdu karnımda ,10 haftalıkken,maleseff kaybettim,şimdi hamilelik şüphelerim var yine ,bende sabırsızlıkla bekliyorum 26 sında adet günüm bakalım ne olacak, inşallah hayırlısıyla hepimizin bebişi olur da bu özlem sona erer...

evet dogru arkadaşım bende senin gibiyim yatıp kalkıp tek düşündügüm şey ama elinde degil insanın ben daha 10 aylık evliyim ama her ay daha adetim gelmeden test yapıyorum ve sonuç hüsran canım

Geri