Hamileyim Anneyim Soru Sor

slm kızlar hastaneden gelelı cok oldu ama ben anca kendımı toparlayıp pcnın basına gecebıldım ecrınım allaha sukur ıyıymıs bı hafta ıcında kocaman olmus gecen hafta 2700kg ıdı sımdıyse 3222gr olmus
ama bı sorunum var hastanemın dogumhanesı tadılata alınmıs yanı dogumu baska bı hastanede yapmam gerekıo hastanedekı doktorlar etlık dogumu ve ataturk hastanelerını(ankarada)onerdıler ve bende sanırım artık etlık doguma gececem :uhu: neyse vardır bunda da bı hayır demek gerekıo sanırım
allaha emanet olun :d040::d040::d040:

slm kızlar hastaneden gelelı cok oldu ama ben anca kendımı toparlayıp pcnın basına gecebıldım ecrınım allaha sukur ıyıymıs bı hafta ıcında kocaman olmus gecen hafta 2700kg ıdı sımdıyse 3222gr olmus
ama bı sorunum var hastanemın dogumhanesı tadılata alınmıs yanı dogumu baska bı hastanede yapmam gerekıo hastanedekı doktorlar etlık dogumu ve ataturk hastanelerını(ankarada)onerdıler ve bende sanırım artık etlık doguma gececem :uhu: neyse vardır bunda da bı hayır demek gerekıo sanırım
allaha emanet olun :d040::d040::d040:

ohhh ecrin baya büyümüş delikızcım... Allah tamamını erdirsin canım benim
herşeyde bir hayır vardır canım siz sağlıklı olunda gerisini düşünmeyin
rabbim izni ile sağlıkla ecrinde sende bir an önce evinize gelin inşallah

teskur ederım cnım cevabın ıcın bıraz daha zamanı var galıba sabırsızlanıyorum ıste beklıcez artık nezaman keyfı gelırse ufaklıgın hascakal gorusme uzere

kızlaaarrrrr .... nasılsınız bakiim :D
nolck bu sıcaklar böle :D
doğumu yaklaşan arkadaşlar varrr...amanııınnn amanıınnn :D:D allah yardımcınız olsunn...bebişinizi alın gelin yazın buralara inşallaaahhhhh :D:D
benm zeynep kızım da büyüyo :D dönüo takla atıo bişiler yapıo :D 5. ayım da bitti biticek, 4 ay geçsede ben de alsam kucağıma oohh ohhh :D
şimdilik herkes hoşçakalsın ....

Merhabalar canlarım ciğerlerim,

ÖzgeÖzgenin gülücüklerle dolu mesajını okuyunca keyfim yerine geldi.:dp8:Bulantıların azaldı herhalde özgecim.

Delikızcım, bebeğine maşşallah kocaman olmuş kavuşmanıza çok az kaldı, ne güsel. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ve seni de 1 avazda kurtarsın güselim:baby:

Evhamlı ve sabırsız Firdevscim:) Daha önce anne olduysan bebeğini daha erken hissedebilirsin ama ilk gebelikte 5.aya kadar beklememiz gerekiyor tatlım:)

BABY arkadaşımı da çok tebrik ediyorum. Gerçekten bir mucize yaşamışsın. Gönlünü ferah tut ve dua et canım. :d040:

Selam kizlar
ben hamile kalmak isteyenlerin forumundan hayirlisi ile buraya atandim. :D
Simdi benim hesaplarima göre 9.haftadayim. Henüz doktora gitme firsatim olmadi haftaya randevu aldik. Nihayet görücez bizim biddigi.
Bulanti ve cok sik aclik hissi var bu iki sey artik birbirine o kadar karisiyor ki bazen hic bir sey yiyemiyorum. Umarim bir kac haftaya bu belirtiler azalmaya baslar..

slm kızlar bayadır gıremıyorum nette tatıldeydım yenı dondum sızlerı cok ozledımbu arada bebegım 3 aylık oldu tatıl burnumdan geldı cok agır bulantılarım olduama bıraz rahattım sımdı kızlar sızlere bı sorum olucak bebegın ılk hareketlerını nazaman hıssedebılırım 3 ay oldu hla bısay hıssetmıyorum hosckaın yenı den gorusmek uzere
firdevscin benim ufaklık 22. haftada oynamaya başladı bende çok kafama takıyordum neden oynamıyor bir sorunmu var acaba diye bu durum kişiden kişiye değişiyor canım takma kafana bi gün gelir öle bi tekme atarki nerden geldiğini şaşırırsın:D

Selam kizlar
ben hamile kalmak isteyenlerin forumundan hayirlisi ile buraya atandim. :D
Simdi benim hesaplarima göre 9.haftadayim. Henüz doktora gitme firsatim olmadi haftaya randevu aldik. Nihayet görücez bizim biddigi.
Bulanti ve cok sik aclik hissi var bu iki sey artik birbirine o kadar karisiyor ki bazen hic bir sey yiyemiyorum. Umarim bir kac haftaya bu belirtiler azalmaya baslar..

Çok şükür aramıza hoşgeldin canım:D bulantılar bende de azap derecesinde olmuşdu 4. ayıma kadar çekmiştim ama şimdi o günleri hiç yaşamamış gibi geliyor şimdi 37 haftalık hamileyim:D sende inşallah sabret biraz geçicektir: sağlıkla kal

Kızlar bu arada 37. haftamı bitiriyorum doktorumla konuştum normal doğumdan korktuğumu söyledim oda epidüral sezeryan yapalım dedi kabul etim ama o ameliyathaneye nasıl giricem bile bile göz göre ayy şimdide bundan korkmaya başladım haftaya yine gidicem ve artık gün alıcaz normalde 28 i olan doğumum sanırım 20 si gibi olucak bana çok dua edin nolurrr bende sizlere duacıyım

ay esracım kokrck bişi yok...al bebişini çık gel,,hiçbişi olmaz:deli::deli:
hatta sewin bence :D
ahhhhhhh o günlere ben de gelsem keşke :pasi:
yaw ben bişi sorcam bu arada...şimcik benm ayağımda nasır çıktı çok acıo :( ama çok :(
nasır bantı aldım bugün içini de okudum ama ne kullanın dio ne kullanmayın :D
acaba ne yapsam.yarına kadar bekleyemicem de :D biri yardımcı olabiler mii ??

Geri