Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa canım yaaaa ne kadar sevindim ayyyyyyyyyyy inan kendim kadar canım benim hoşgeldin aramıza Amin inşallah hepimizi ama anlamştım sende bişi olduğunu:D demiştim hatta ara ara kasılmalar şiddetle gebelik belirtisi diye canım ya hadi hepimizin gözü aydın.....:esra:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa canım yaaaa ne kadar sevindim ayyyyyyyyyyy inan kendim kadar canım benim hoşgeldin aramıza Amin inşallah hepimizi ama anlamştım sende bişi olduğunu:D demiştim hatta ara ara kasılmalar şiddetle gebelik belirtisi diye canım ya hadi hepimizin gözü aydın.....:esra:

Evet cnm saolasınnnn allah hepimizi bir avazda kurtarır inşallah... Sen öyle dedikten sonra sabah erkenden ecz. gidip test aldım zaten... :D

bende daha bulantı falan yok sadece halaaa daha kasık ağrım var çarşamba günü (18.02.2009) kontrole gidicem... dr. folicplus verdi S-Ö-A onu içiyorum....

kızılım bulantılar 6. haftadan sonra başgösteriyor:( ama inşallah rabbim sana sıkıntılı vermesin hafif geçirmeni nasip etsin lakin bişey dicem sen hastalıkdan dolayı antibakteriyel ilaçlar kullandım vs demiştin unutma canım bu sürede hamişdin belkide ki öle şu durumda öyle bence druna aldığın ilaçlar hakkında bilgi verr ayrıca sakın ola folik asiti aç karnına alma midede şiddetli asit ve bulantı yapıyor tok karnına al ben kalkar kalmaz içiyordum bunu belirtmemişdi doktorum sıkıntısını çektim hadi hayırlı hamilelik geçirmen dileğiylee her yaşadığını paylaş bizimlee öpüyorum seni....

kızılım bulantılar 6. haftadan sonra başgösteriyor:( ama inşallah rabbim sana sıkıntılı vermesin hafif geçirmeni nasip etsin lakin bişey dicem sen hastalıkdan dolayı antibakteriyel ilaçlar kullandım vs demiştin unutma canım bu sürede hamişdin belkide ki öle şu durumda öyle bence druna aldığın ilaçlar hakkında bilgi verr ayrıca sakın ola folik asiti aç karnına alma midede şiddetli asit ve bulantı yapıyor tok karnına al ben kalkar kalmaz içiyordum bunu belirtmemişdi doktorum sıkıntısını çektim hadi hayırlı hamilelik geçirmen dileğiylee her yaşadığını paylaş bizimlee öpüyorum seni....

Dr.ma aldığım ilaçları söledim zaten oda çarşamba günü kontrole geldiğinde muhakkak getir dedi... folic plus ı zaten dr.umda söledi kesinlikle tok karnına ve mümkünse yemekle beraber al dedi... Tamam canım herşeyi emin ol ki yazacağım beni yalnız bırakmayın sizlerinde tecrübelerinden faydalanayım... Çarşamba günü haberleri yazarım.... :kiss:

oncelıkle aramıza hosgeldın kızıl hayırlısıyla ve saglıkla kucagına alırsın ınsallah bebegını veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kızlar sevgılıler gununuz kutlu olsun :d014:
:d040::d040:

arkadaşlar aranıza bende katıldım ben 16 haftalık hamileyim ve kızım olacak inşallah benimde bulantılarım çok fazlaydı ve hala tam bitmiş değil mutfağa giremiyordum şimdi daha iyiyim en azından yemek yiyebiliyorum allah hepimizin yardımcısı olsun çok güzel bir duygu hele ultrasonda görünce çok farklı oluyor doktorum sağolsun bütün hareketlerini izletiyor bize inşallah bundan sonraki dönem daha iyi geçer kızlar sizin bebeklerin cinsiyeti belli oldumu...

arkadaşlar aranıza bende katıldım ben 16 haftalık hamileyim ve kızım olacak inşallah benimde bulantılarım çok fazlaydı ve hala tam bitmiş değil mutfağa giremiyordum şimdi daha iyiyim en azından yemek yiyebiliyorum allah hepimizin yardımcısı olsun çok güzel bir duygu hele ultrasonda görünce çok farklı oluyor doktorum sağolsun bütün hareketlerini izletiyor bize inşallah bundan sonraki dönem daha iyi geçer kızlar sizin bebeklerin cinsiyeti belli oldumu...
aramıza hoşgeldin canım sen de aynı benim gibi omuşsun bende daha yeni yeni mutfağa girip yemek yemeye başladım ben 12.haftamdayım yarın gidicem doktora bilmiyorum sanırım henüz belli olmamışdır cinsiyeti Allah sağlıkla nasip etsinde bu arada ben dün tatsız bir olay yaşadım dün sınavım vardı çıktıktan sonra sinemaya gittik alışveriş derken yorgun eve geldim ve hafif bir kanamam oldu şükür sadece leke şeklindeydi doktorum ziiznde olduğu için hastahaneye gittim gittiğimde tamamen durmuşdu hastahanede ki doktor sürekli yatıcaksın dedi hiç kalmadan düşük tehdidin var dedi:(
ama ultrasona sokmadı gece acil gittik bakalım yarın sabah randevum var doktorum ne diyecek dua edin kızlar bebişime bişey olur diye çok korkuyorum çok ağladım gözlerim şişti...

Geri