yumurtaliklarim sis kabizlik var migde bulantisi var kusuruyorum adetime 12gun var ne yapmaliyim yardimci olurmusunuz

Adet tarihine baya var nasıl bir yardım istiyorsunuz hamilelik testini souryor iseniz daha çok erken bunun için adet gününüzün geçmesini beklemelinizin net sonuç için tabiki yok bekleyemem diyor iseniz bir iki gün kala test yapın lütfen.

Merhaba ilişkiye girdikten 3 gun sonra bel agrım olmaya başladı ve şuan hala devam ermekte ara ara bel agrım oluyor ve şişliğim var adetine 7 gün idi ilk defa böle oluyor neden olabilir

Merhaba ilişkiye girdikten 3 gun sonra bel agrım olmaya başladı ve şuan hala devam ermekte ara ara bel agrım oluyor ve şişliğim var adetine 7 gün idi ilk defa böle oluyor neden olabilir

Selamlar, ilişkiden üç gün sonra bunlar hissedilmez ama hani soğuk algınlığı ya da cereyanda kalmak gibi bir durum mu oldu acaba ?

Merhaba adetime 3 kaldı son zamanlar başım ağrıyor kasıklarımda ağrı var 1 haftadır adet sancısı gibi sancılar tutuyor ama 10 15 saniye falan sürüyor miğde bunaltim oluyor ama istifra falan etmiyorum çok çocuk sahibi olmak istiyorum acaba hamilemiyim

Geri