Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur ?

Ya arkadaşlar şöyle oldu hamilemiyim böyle oldu hamilemiyim kim nerden bilcek muneccimmi millet gidin eczaneden test alın olmadı hastaneye gidin kan testi yaptırın o zman ogrenirsiniz hamile mi degilmisiniz ... Tövbe tövbe ya. Hayret bise okudukça sınır bastı ... Biri sevgilisiyle zina yapmış onu yazmış sonra etekleri tutuşmuş hamilemiyim diye ver yansın ediyor. Ulan Allah tan utanmadiniz da kuldan mi utaniyorsunuz .....

Hayret bisey' sizi tebrik ve takdir ediyorum.diğer yazarlara gelince Kurani kerim ahlakıyla yasayin, haramdan da helal ummayin,BAKARA-222: Sana kadınların ay halleri hakkında soruyorlar. De ki: “O bir eziyettir. Âdet halinde kadınlardan uzak durunuz ve temizleninceye kadar onlara yaklaşmayınız; temizlendiklerinde ise Allah'ın size emrettiği şekilde onlara yaklaşınız. Doğrusu, Allah tövbe edenleri ve temizlenenleri sever.”) / Cemal Külünkoğlu(2/BAKARA-222: Sana “kadınların adet halini” sorarlar. De ki: “O, (kadını sıkıcı ve erkeği tiksindirici) bir rahatsızlıktır. Bu yüzden adet halinde kadınlardan uzak durun ve temizlenmelerine kadar onlara (cinsel ilişki için) yaklaşmayın. Temizlendikleri zaman, Allah'ın size emrettiği yerden onlara gidin (birleşin). Şüphesiz Allah, çokça tevbe edenleri sever, çok temizlenenleri de sever.”) ayeti geregince nikahli eslerinizle adet bitip gusul abdesti aldiktan sonra hayir umarak cocuk dunyaya getirin, bugun hayirsiz evlat kavrami varsa haramdan cocuk dunyaya gelmesindendir.sizin dunyaya getirdiginiz hayirsiz cocuk tum dunyaya bela olabilir' sizin gunahinizin bedelini neden tum dunya ceksin"Her anneye lazim.'" Kitabini acip okuyun

Ahlak olmaya yerde ahmaklik olur,

slm ben tam yumurtlama gününde ilişkiye girdik ve çok bebek istiyoruz daynamayıp adetime 9 gün kala beta hcg baktırdım 1 çıktı moralim çok bozuldu ama belirtileri çok şiddetli yaşıyorum göğüslerim çok şiş gergin kasıklarımda ağrı oluyor bugün ise 5 gün kaldı tekrar test yaptırsammı çok merak ediyorum

slm ben tam yumurtlama gününde ilişkiye girdik ve çok bebek istiyoruz daynamayıp adetime 9 gün kala beta hcg baktırdım 1 çıktı moralim çok bozuldu ama belirtileri çok şiddetli yaşıyorum göğüslerim çok şiş gergin kasıklarımda ağrı oluyor bugün ise 5 gün kaldı tekrar test yaptırsammı çok merak ediyorum

Yalancı psikolojik belirtiler yaşıyorsunuz çünkü;Belirtiler gebeliğin 4-5 ci haftasında başlar.Gecikmeniz olmadan test yapmayın.

Merhaba. Yumurtlama dönemim olan 14 16 18 agustosda eşimle birlikte olduk . Sonuc icin sabirsizlaniyorum oyuzden.Bugun ayın 28 inde hastaneye giderek kan testi yaptirdim .sonucu 2.0 cikti. Kesinlikle hamile degil miyim. Erken mi test yaptrdim acaba.? Hamile olma ihtimalim varmi merak ediyorum.

Merhaba. Yumurtlama dönemim olan 14 16 18 agustosda eşimle birlikte olduk . Sonuc icin sabirsizlaniyorum oyuzden.Bugun ayın 28 inde hastaneye giderek kan testi yaptirdim .sonucu 2.0 cikti. Kesinlikle hamile degil miyim. Erken mi test yaptrdim acaba.? Hamile olma ihtimalim varmi merak ediyorum.

Mensiniz de gecikme yaşadınızmı da test yaptınız? Mensinize daha varsa şayet ;Beklenen menste en az 3günlük gecikme olursa test yapın......

Geri