Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

Selamlar. Korunmalı bir ilişkiden sonra eşim prezervatifin ucunda sperm görmediğini söyledi. 10 gün sonra normal tarihimde regl oldum. Fakat yorgunluk ve baş ağrısı problemleri yaşıyorum. Göğüs uçlarımda da koyulaşma var. Bu belirtiler yüzünden üstüne görme denen durumu yaşadığımdan şüphelenmeye başladım. Ama adet kanımda farklılık yok, koyu ve sık. Sizce ihtimal nedir? Teşekkürler

Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Yerleşme kanaması adet kanaması gibi yoğun olmaz. Bir kaç damladan ibaret bir kanama şeklidir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Kızlar selam ben beta hcg testi yaptırdım sonucu biraz önce geldi çünkü adet olamamıştım bhcg < 22,10 çıktı buna göre hamilelik var mı doktor da yok soramadım ? acilllllllll

Kızlar selam ben beta hcg testi yaptırdım sonucu biraz önce geldi çünkü adet olamamıştım bhcg < 22,10 çıktı buna göre hamilelik var mı doktor da yok soramadım ? acilllllllll

Selamlar evet yaptığınız testin öncelikle sonucu yüzde yüzdür ve bu sonuca göre kesinlikle hamilesiniz kimemüjdeyi verecek iseniz verebilirsiniz :D:D Anne adayısınız...

Ayyyy bu gerçek değil mi ? Emin olabilir miyiz eşime hemen haber vereyim gececi arkadaşımla gittik komşumla yüzde yüz değil mi ?

Selamlar yeniden, tabiki sonuç % 100 kesindir. Yine de iki gün daha bekleyin salı günü testi yenileyin ve değerleri takip edin ikişer gün ara ile bu değerin iki katı ortalama olarak çıkması gerekiyor. Çok yeni daha doktor da yüzde yüz diyemese de belki size hiç bir şey söylemeden gidin bir hafta sonra gelin diyebilir bilginiz olsun ama hamilelik var :)

Evet gerçekten de çok yararlı bir paylaşım olmuş hamile olduğunu insanların anlaması açısından tüm bilgilerle ve yorumlarla donatılmış sağ olun

Merhaba ben en son 8 temmuzda adet oldum. Eşimle o gunden sonra korunmadan bır cok kez beraber olduk. Bu zamana kadar hıc bor korunma yontemı kullanmadık. Suan son adetımın bıtımınden bu yana 12 gun gectı ve bende 1 haftadır alt bel agrısı ıkı gundurde sıddetlı gogus agrım var hamıle olabılırmıyım.

Selamlar sevglii aylin bu kadar süre içinde ancak yumurtlama zamanına geçmiş olacaksın. Pekte hamile olduğunu düşünmüyorum artı yumurtlama vs gününü bilmiyor isen sana yardımcı olabiliriz sorularını bizlere yöneltmeye devam et yardımcı olalım. Sevgiler.

Merhabalar hamilemiyim şüphesi beni yiyip bitiriyor acaba ben adetime 2 gün kala test yapsam doğru sonuç alır mıyım kan testi mi yaptırayım yoksam gebelik testinde mi bakayım en doğru hangisi sonuç veriyor acaba ?

Geri