Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır

S

Sadya yıldırım

Forum Okuru
Afedersiniz ama kimin özel hayatı sizi ilgilendirir ilk önce kendi namusunuza sahip çıkın ardından başkalarına sıra gelir belki kızın kendi vücudu kendi kararı tamam hamile belki korunması gerekirdi yaşı çok küçük ama bu kimseyi ilgilendirmez kız hamile olsa siz mi bakacaksınız yahu sizene namusu iki bacak arasında aramayın zihniyetiniz geri kalmış bu yobazlıkla fazla yaşamazsınız.

H

hayat ağacı

Forum Okuru
Şans eseri karşıma çikan bur site.. Bakın hamile kalmaktan bahsediyoruz ama daha 15 yasindaki bir çocuğu eleştirmekten kendimizi alamıyoruz evet bu hatalı bir eylem fakat çocuğa en büyük ornek anne babadır.. Hem zihinsel hem de bedensel gelişimini tamamlamamış insanlar lütfen çocuk yapmasın. Allah o çocuğu doğru yola sevk etsin bizde kimsenin günahına girmeyelim. Bende 6 aydır evliyim bazı şüphelerim var hayırlısı olsun güzel bir haber alırsam bburdan paylasirim sizlerle

Z

zehra dogan

Forum Okuru
Evet ya nekadar ayip erkek arkadasmis lutfen biraz gururlu olalim tum kadinlar adina konusuyorum belki beni haksizlayan olur ama dusununce hak verirsiniz bence . En azindan esim deyin .

A

Aman Doktor

Forum Okuru
Merhabalar 22 yasindayim, 14 mayista adet oldum 3 gun surdu, 18 mayista Nişanlımla geri cekilmeyle iliski yasadik. ilk oldugu icin biraz kan geldi. Peceteyle sildim. Nisanlim icine bosalmadim.Emin olabilirsin diyor, ama ben emin olamiyorum. iliskiden 4-5 gun sonra doktor kontrolu icin kan verdim tahlil yptilar ama gebelikle ilgili bisi demedi doktor.su an Goguslerim elimde bastirdigimda agriyor. Cok cikolata yiyorumm. adetime 10 gun falan var test yapsam dogru sonuc alabilir miyim? Acaba hamile olabilir miyim?

C

ceylan sivas

Forum Okuru
Merhaba arkadaşlar bişey soracağım adetime 5 gün kalasıya nede olsa hamile kalmam rahatlığıyla korunmadık. Şuan adetim 3 gecikti. Ve adetlerim hep zamanında olur hiç gecikmez. Acaba hamilemiyim :)

gamze bayram

Üye
Üye
ben 8 aylık evliyim düzenli yumurtlama dönemlerini takip ediyorum bu rağmen olmuyor:( ve adetlerim düzensiz 30 günde 1 oluyorum bu ay adetim de düzensizlik olmazsa 4 gün var kasıklarımda acı hissediyorum aralıklarla nedendir bu sizce

M

melis çağlayan

Forum Okuru
arkadaşlar ben hamileymişim bende sizin gibi diğer forumlara hep isyan ederek anlatmıştım derdimi bende bir senelik evliyim ve iki gün önce test yaptım çif çizgi dün birdaha test yaptım silik çıktı ve bugün sabah özel hastanede tahlil yaptım ve sonucuz pozitif dedi ve sunu anladım pisikolojik hersey o niyetle birlikte olmayın bız cok ıstedıgmız icin o nıyetle yapıyoruz gercekten allah ınsallah hepınıze cocuk nasıp eder.