Tatlim 1 yila kadar normal kalmaman yumurtalar kendine gelsin bi sen dert etme kendidine ama yined kadi dogumda kontrole git bi baktir

Sizin gibiler insani fıtratından eder.evlat yetiştiriyoruz.korkumuzdan nete bırakamiyorum.sizin edepsizlikleriniz bizi ilgilendirmiyorsa paylaşimda bulunmayin.madem bulundunuz herkes tarafindan elestirileceginizi de hesaba katmaniz gerekiyodu.yazık.utanç verici seyler bunlar.aileni hiç mi dusunmedin.

merhaba adetim gecikti her ay duzenlı adet goruyordum ıdrarım cok koyu yorgunluk var ama mıdem bulanmıyor hamilemiyim test yapmadan nasıl ogrenebılırım acaba lutfen yardımcı olurmusunuz ?

Kardesim ilerde birgun senin yavrun da boyle bir duruma maruz kalirsa boyle diyemezsin ama.. Milletin derdi her vicdan sahibinin tabi ki derdidir. Allah razi olsun yanlis seylere Yanlis diyebilenlerden! Allahim razi olmayacagi islerden herkesi korusun..

Merhaba arkadaslar biz nisanlimla korunmadan 2 haftadir iliskiye giriyoruz.Bebegimiz olsun istiyoruz benim adetim 11.04 te oldu. Benim adet donemlerim tam duzenli degil 35-40 gun arasi degisiyor.Yeni yeni oturmaya basladi 4-5 aydir bole doktora gitmistim bi sorun yok normal dedi zamanla oturur demisti dedigi gibi oluyor.Bende ki belirtiler mide bulantisi asiri aclik ayaklarim ellerim 2-3 gundur isinmiyor hele ayaklarim vucudum yaniyor ama ayaklarim ve ellerim tam tersi idrarimi yaparken degisik bi koku aliyorum uyurken uyanip idrara cikmaya basladim tuvalete cikma sayimda artti eskiden 2-3 defa cikardim simdi 5-6yi buluyor akintim vardi zaten biraz artmis gibi geliyor agzimda kuruluk yok canim hep ayran icmek istiyor asermemi oluyor sirtim hic agrimazdi sirt agrim var bir suredir.Bu son adetimde hic agri olmadi 5 gun surdu.testvyapmak icinde adet donemimim gecmesini bekliyorum erken diye sizce hamile kalmis olabilirmiyim.cevaplarsaniz sevinirim umarim psikolojik degildir.

Arsızlığa cesaret , Zinaya aşk dediler, Soruncada sanane dediler, Bir neslin ahlakını işte böyle yediler

Eşimle 1 aydır birlikte oluyoruz normalde içime çok az boşalirdi birkaç gün önce 2-3 defa içime boşaldı dünden beri erken hamilelik belirtilerinin hepsi var adetim ise ayin 25 oluyor sizce hamile miyim lütfen cevap verin

Ben 11 aylık çocuğu olan bir anneyim eşimle ilişkiye girdik Yanlışlıkla boşaldı kalkamadım tam yumurtlama dönemimdi hala emziriyorum çocuğumu acaba hamile kalmış mıyımdır?ertesi gün hapı da kullanmadım olduysa bebek öldüremem diye hazır da değilim ama Rabbim verdiyse ne yapayım. Hamileliğim çok zor geçiyor panik atak hastasıyım 6 ay uyumadım desem yeridir

Merabalar ben yurtdisinda yasiyorum turkiyeden birini sevdim ailem izin vermedigi icin kactim turkiyede benim esim aldi o gun gezdik alkol aldik ve ayni gece beraber olduk suan evliyiz bir cocugumuz olsun diye ugrasiyoruz nerdeyse her gece iliskiye giriyoruz

Geri