Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır?

• Konbuyu başlatan *MeleK*
S

Sizeneeeee

Forum Okuru
Aynen ya izene bekci misiniz?asil boyle ahlak bekcileri ahlaksizda sınır tanimiyorlar.

G

Gülseven verim

Forum Okuru
Merhaba benim bir tane kızım var 1 yasına gireli üç ay oldu fakat bn adet olmadım bu ay beş aştı gün oldu geçeli çok belim ağrıyor onun haricinde miğdem bulantısı vesaire yok napmam lazm

G

Gülseven verim

Forum Okuru
Ya lütfen evet vern bn bir yasna gireli üç ay olacak fakat bu ay nerdeyse beş gün oldı gecktiği ve hamilelik belirtileri yok fakat belim çok ağrıyor sizce hanilemiyim

A

Allah var Allah

Forum Okuru
Sadya yıldırım' Alıntı:
Afedersiniz ama kimin özel hayatı sizi ilgilendirir ilk önce kendi namusunuza sahip çıkın ardından başkalarına sıra gelir belki kızın kendi vücudu kendi kararı tamam hamile belki korunması gerekirdi yaşı çok küçük ama bu kimseyi ilgilendirmez kız hamile olsa siz mi bakacaksınız yahu sizene namusu iki bacak arasında aramayın zihniyetiniz geri kalmış bu yobazlıkla fazla yaşamazsınız.
Pardonda siz böyle zinayı meşrulaştırmak istiyo olabilirsiniz ama biz böyle şeylere gelemeyiz midemiz müsade etmez haya diye bir kelam vardır bilmem biliyomusunuz yobazlık demişssiniz evet yobazsız kabul etmeyen gitsin yurt dışında istediği şekilde yaşasın burası Türkiye müslüman ülkesiyse böyle pislikler barınamaz hep bir aşşalanmaya mecbur kalır ahirette zina yapanlar bir birlerinin çürümüş etlerini yiyecekler başkaca bişey demek istemiyorum

A

allahin kuluyum

Forum Okuru
Biri' Alıntı:
Size ne kardesim insanlar istedigi ile beraber olur. Herkes senin dinine inanmak zorunda degil. Senin dininde de 3 kadinla evlenmek var. Cok hosuna gidiyosa kocana soyle 2 tane daha alsin

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Gülseven verim' Alıntı:
Merhaba benim bir tane kızım var 1 yasına gireli üç ay oldu fakat bn adet olmadım bu ay beş aştı gün oldu geçeli çok belim ağrıyor onun haricinde miğdem bulantısı vesaire yok napmam lazm
Adet gecikmeniz varsa gebelik testi yapın. Gebelik testi yapmadan gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Septomlardan yola çıkarak gebelik teşhisi yapılmaz.

B

Bilmeme

Forum Okuru
yelizturkucu' Alıntı:
Iyi de sanane sen misin milletin namus bekcisi
yelizturkucu' Alıntı:
Iyi de sanane sen misin milletin namus bekcisi
E midemiz bulanıyor hamile olmadığımız halde kendisi ne yaşadıysa yaşadı bizim midemizi bulandırmaya ne hakkı var. Gitçek doktora test yaptıracak

B

Bilmemne

Forum Okuru
Sadya yıldırım' Alıntı:
Afedersiniz ama kimin özel hayatı sizi ilgilendirir ilk önce kendi namusunuza sahip çıkın ardından başkalarına sıra gelir belki kızın kendi vücudu kendi kararı tamam hamile belki korunması gerekirdi yaşı çok küçük ama bu kimseyi ilgilendirmez kız hamile olsa siz mi bakacaksınız yahu sizene namusu iki bacak arasında aramayın zihniyetiniz geri kalmış bu yobazlıkla fazla yaşamazsınız.
Rızası varsa 15 yaşında sorun yok o zaman tamam anlaşıldı ben de diyorum bu tecavüzcüler neden elini kolunu sallayarak geziyor.böyleleri rızam var sizene diycek sözde özgürlüklükçü düşünce rızası varsa kime ne diycek sonra çoluk çocuğa tecavüz edilip pazarlanınca iş buraya nasıl geldi denecek bu ne yaman çelişki.kimse kimsenin namus bekçiliğini yapmıyor bence burda herkes doğacak bebeğinin karşılaşacağı pislikleri düşünüp isyan ediyor. Özgür değilmiydik ya

N

Nur özdemir

Forum Okuru
Merhaba bnm adet olmama 2 hafta var ama şuan pembe akıntı oldu ve sol kasık çok ağrıyor erken hamilelik belirtisimi.cevap verirmisnz

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Nur özdemir' Alıntı:
Merhaba bnm adet olmama 2 hafta var ama şuan pembe akıntı oldu ve sol kasık çok ağrıyor erken hamilelik belirtisimi.cevap verirmisnz
Adete 2 hafta kala gebelik belirtisi olmaz. Muhtemelen yumurtlamaya bağlı lekelenme ve ağrı yaşamışsınız. Lekelenme ve ağrı yoğunlaşırsa hekime görünüp muayene olun.

B

Beren nur

Forum Okuru
Ne kadar çok utanmaz atlanmaz insanlar var öyle Allah korkuları da yok haya perdelerini yirtmislar Allah affetsin öbür dünyada da ne cevap verecekler acaba Allah bizi böyle kisiliklerden korusun inşallah

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
füsun dleri' Alıntı:
hcg değerim 0. 6 çıktı hamilemiyim 7 gün gecikmem var
Hcg değeriniz gebelik lehine değil. Bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

E

emrahx

Forum Okuru
gamze bayram' Alıntı:
o konuda ben fenayım ben korkmam ki ondan bunu oda biliyo yüzüne defalarca söyledim ben abim kolumu büktü diye hapise attırmış insanım oda ondan cesaret edemez şiddete:)
Helal olsun size , kendinizi ezdirmeyin Ezik , aptal, çaresiz görünmeyin size saygı duymak zorunda kalsın eşiniz. kendinizi geliştirin her anlamda bunları bir eş, koca, erkek olarak söylüyorum

İ

İatanbullllll

Forum Okuru
Ben tek vuruşla 12 den vurdun hayatim karardı bende nasıl düşüren bilirim onu düşünüyorum esime 1hafta oldu düşürmek istemiyor yardımcı olun
isimsiz' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben 9 aydir evliyim ve çocuğum olsun istiyorum bana yardimci olur musunuz

M

melek erkan

Forum Okuru
adetime 2 gün var aşırı derecede midem bulanıyor test yaptım negatif çıktı sabah kustum ve kan testi yaptırdım 0.1 çıkı durum nedir ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
melek erkan' Alıntı:
adetime 2 gün var aşırı derecede midem bulanıyor test yaptım negatif çıktı sabah kustum ve kan testi yaptırdım 0.1 çıkı durum nedir ?
Merhaba test sonucuna göre hamile değilsiniz. Üşütmüş olabilirsiniz yada sindirimle alakalı bir problemden mide bulantısı olabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

D

DilberÇAY

Forum Okuru
merhabalar benim adetim 6 gündür geçiyor 8 aylık evliyim ağrım sancım yok sadece bel ağrım var,gögüslerimde büyüme ağrı ve damarlarım belirgin 26 günde bir adet olurum bu ayın 24 de adet olmam gerekirdi olmadım,sadece 22 de 4 gün çok hafif açık kahve lekelenmem oldu test yapmaya cesaret edemedim henüz

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
DilberÇAY' Alıntı:
merhabalar benim adetim 6 gündür geçiyor 8 aylık evliyim ağrım sancım yok sadece bel ağrım var,gögüslerimde büyüme ağrı ve damarlarım belirgin 26 günde bir adet olurum bu ayın 24 de adet olmam gerekirdi olmadım,sadece 22 de 4 gün çok hafif açık kahve lekelenmem oldu test yapmaya cesaret edemedim henüz
Test yapmadan gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Belirtileriniz gebelik lehine en kısa zamanda bir gebelik testi alıp yapın.

E

Esra karaçam

Yeni Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bugun kan testi yaptırdım 5çıktı ve adetime daha 10gün var sizce sonuç çıkarmı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Adetinize 10 gün var şu anki test sonucunu dikkate almayın. Adetinizde gecikme olursa tekrar hcg testi yapın..8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor