Mrh. Arkadaslar yeni uye oldum bana yardimci olabileceginizi dusunuyorum ... ayin 2 sinde regli olmam lazim yani daha 2gun var ama ilk defa yasadigim belirtiler var ve sizce gebelik soz konusu olabilirmi. Normalde reglime 1 yada 1.5 hafta oncesinden goguslerimde sislik agri olur reglimin tam gelmesine 3 gun kalada kasiklarimda agri olur ve cnm tatli birseyler ister bunlar normal regli zamanlarimda olan seyler ama suan olan degisiklik ise şu. ... bir onceki adetimin bitiminden itibaren suana kadar goguslerim şiş agri ve göğüs ucu ve etrafinda asiri kasinti var ve son 3 gundurde belimin yan taraflarinda ve tam ortasinda agri var birazda duygusallastim bunlar velirti olabilirmi

Selam arkadaslar benim eşim doktra gitti spermi düşük çıktı yüksek olması için keçiboynuzu suyu içiliyorm Bi kac gündür sabah akşam.. Sizce bunu yapmam iyimi

Mrh. Arkadaslar yeni uye oldum bana yardimci olabileceginizi dusunuyorum ... ayin 2 sinde regli olmam lazim yani daha 2gun var ama ilk defa yasadigim belirtiler var ve sizce gebelik soz konusu olabilirmi. Normalde reglime 1 yada 1.5 hafta oncesinden goguslerimde sislik agri olur reglimin tam gelmesine 3 gun kalada kasiklarimda agri olur ve cnm tatli birseyler ister bunlar normal regli zamanlarimda olan seyler ama suan olan degisiklik ise şu. ... bir onceki adetimin bitiminden itibaren suana kadar goguslerim şiş agri ve göğüs ucu ve etrafinda asiri kasinti var ve son 3 gundurde belimin yan taraflarinda ve tam ortasinda agri var birazda duygusallastim bunlar velirti olabilirmi

Merhaba, sorunuzu pazar günü yöneltmişsiniz acaba regl oldunuzmu ? Regl öncesi septomlar her zaman görülmeyebilir. Bazen belirtileri yaşarsınız bazen regl olduğunuz dan haberiniz olmaz. Saydığınız belirtiler regl belirtisi olduğu gibi gebelik belirtisi de olabilmektedir. Fakat bu şekilde hamile olup olmadığınız anlaşılmaz. Ancak gebelik testi yaparak durumunuz hakkın da bilgi edinebilirsiniz.

Kimse yardımcı olmuyoo yaa bana burda cok yardım edeceklerini sölediler ama ben hiç bi soruma yarım almadıgım gibi sorularım da kaldırılıyoo neyse iyi günler size

Kimse yardımcı olmuyoo yaa bana burda cok yardım edeceklerini sölediler ama ben hiç bi soruma yarım almadıgım gibi sorularım da kaldırılıyoo neyse iyi günler size

Size gerçekten iyilik yaramaz . Sizin sorunuz daha önce neden kaldırıldı ? Normalde özelden gelen sorulara yanıt vermediğim halde size yardımcı oldum . + Size yapılan yardımların karşılığında hiç bir talepte bulunmuyoruz bu afranızı tafranızı da anlamış değilim. Siteden uzaklaştırıldınız bilginize..

1.png

2.png

Merhaba birşey soracağım geçen oerşembe kan testim 5161 çıktı doktora gittim keseyi gördük adetime göre 6 hafta 3 günlük dedi ama kalp atışını duymadık haftaya gel dedi sizce normalmi

Geri