merhabalar benim adetim 6 gündür geçiyor 8 aylık evliyim ağrım sancım yok sadece bel ağrım var,gögüslerimde büyüme ağrı ve damarlarım belirgin 26 günde bir adet olurum bu ayın 24 de adet olmam gerekirdi olmadım,sadece 22 de 4 gün çok hafif açık kahve lekelenmem oldu test yapmaya cesaret edemedim henüz

merhabalar benim adetim 6 gündür geçiyor 8 aylık evliyim ağrım sancım yok sadece bel ağrım var,gögüslerimde büyüme ağrı ve damarlarım belirgin 26 günde bir adet olurum bu ayın 24 de adet olmam gerekirdi olmadım,sadece 22 de 4 gün çok hafif açık kahve lekelenmem oldu test yapmaya cesaret edemedim henüz

Test yapmadan gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Belirtileriniz gebelik lehine en kısa zamanda bir gebelik testi alıp yapın.

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bugun kan testi yaptırdım 5çıktı ve adetime daha 10gün var sizce sonuç çıkarmı

Yararlı bilgiler için teşekkür ediyorum benimde adetim tam 5 gün geçti hamilelik testini yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı acaba net olarak hamile olduğumu nasıl anlayacağım ne tavsiye ediyorsunuz beklemem mi gerekiyor bana cevap verirmisiniz lütfen ?

Selamlar yapacağınız tek şey şu, yarın ilk mesai başladığında beta hcg testi yaparak kesin hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Tabiki kesin hamilelik var çizikte çıksa bu hamilelik demektir ama dediğimiz gibi kandan gebelik testi yaptırın lütfen olur mu ?

Peki bu testin sonucu yüzde yüz müdür yani hamile isem yani burada siz hamilesiniz der ise bu yüzde yüz doğru mudur bhcg testleri güvenli mi ?

Merhaba, gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor ancak evde yapılan gebelik testleri bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebiliyor. Durumunuz hakkın da net bilgi edinmek için yarın hcg testi yapın ve sonuca göre hekime görünün.

Geri