Merhaba, gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor ancak evde yapılan gebelik testleri bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebiliyor. Durumunuz hakkın da net bilgi edinmek için yarın hcg testi yapın ve sonuca göre hekime görünün.

Selamlar evet testin sonucu tabiki yüzde yüz doğrudur. Eğer hamilesiniz şeklinde bi sonuç çıkar ise misal bhcg değerlerinin sonuçları 10 ve üstü çıkarsa kesin hamilesiniz diyebiliriz. Tabiki doktorunuz size gerekli bilgileri verecektir. Hayırlısı güzel haberlerinizi bekliyoruz.

Hcg gebelik hormonudur . İdrar testleri geç döllenme gibi durumlarda hcg yeteri kadar salgılanmadığında negatif sonuç verebilir. Kanda bakılan gebelik testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir. Aynı zamanda gebeliğiniz hakkında da bilgi verir. ( dış gebelik, kimyasal gebelik vs )

beta hcg testi sonucun 12.1 çıktı hamilelik var mı buna göre kandan yaptırmıştım bi daha ne zaman yaptırayım daha eşimede söylemedim sevinmelimiyim

beta hcg testi sonucun 12.1 çıktı hamilelik var mı buna göre kandan yaptırmıştım bi daha ne zaman yaptırayım daha eşimede söylemedim sevinmelimiyim

Merhaba hcg değeriniz görünürde gebelik lehine yani hamilesiniz. Yalnız tek değerle gebelik teşhisi yapılmaz .Hcg nin tekrarı gerekecektir. Hcg , son adet tarihiniz ve ultrason muayenesi birlikte değerlendirilecek durumunuz hakkın da net ilgi verilecektir. Bu nedenle mutlaka hekim kontrolünde olmanızı öneriyorum..

Arkadaslar ben 4gundur agri cekiyorum ve akintim var sarimsi ve agri kasiklarimda var bundan ziyade bulantim var ama kusamiyorum surekli lavobodayım idrarim surekli geliyor esim de biraz heycanlandi ben hamilemiyimmidir sizce 1 hafta oluyr test ama negatif ckti

Arkadaslar 4gundur agri var kaiklarimda mide bulanti ve surkli idrar ayreten akinti vijinal surekli bi akinti 1 bucuk hafta once test yaptim negtifti sizce hamilemiyimir esim kendni kaptirdi hamileyim diye uzulmesini istemem adetime 9gun var

Sevgili canan daha net bilgiler verebilir misin ? En son ne zaman regl oldun adet ne zaman bitti ne kadar süre geçti üstünden adetine ne kadar var tamam heyecan yaptın da net bilgiler olmadan bir şey diyemeyiz ki :D:D

Geri