Merhaba 09.11.2018 de adet oldu 15inde sadece sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşaldı sadece vajinamin üstüne geldi icine girmedi yikadim hamile olabilir miyim 8 gun oldu ve midemde ekşime belimde agrilar başladı göğüslerimde biraz yanma var sanki hamile olsam hemen belirtileri görür müyüm

Merhaba 09.11.2018 de adet oldu 15inde sadece sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşaldı sadece vajinamin üstüne geldi icine girmedi yikadim hamile olabilir miyim 8 gun oldu ve midemde ekşime belimde agrilar başladı göğüslerimde biraz yanma var sanki hamile olsam hemen belirtileri görür müyüm

merhaba, sormak istedigim 1 soru var. Aşılama veya tüp bebek tedavisi gören var mı aranızda? veya istanbul'daysanız Cerrahpaşa'da aşılama veya tüp bebek tedavisi yaptırıp memnun kalan varmı Çevrenizde yardımcı olursanız sevinirim?

Ut
merhabalar bir sorum olacak size kız arkadaşımla ben 22.07.2013 tarihinde birlikte olduk bana bugün hamile olduğu söyledi ve şunuda belirtmek isterim ki adeti 20.07.2013 tarihinde bitti bittikten 2 gün sonra birlikte ıkduk sizce böyle bir şey mümkün mü? yardımcı olursanız sevinirim..
günahınızı nasıl bu kadar rahat yazabiliyorsunuz hayret

Ut
günahınızı nasıl bu kadar rahat yazabiliyorsunuz hayret

Yav siz neyin kafasını yaşıyorsunuz burası nihat hatipoğluyla sahura doğru programı değil . Şahısa nasıl rahatlıkla soruyorsunuz diye yazmışsınız rahatsızlık duymuş ki yazmış sormuş. Sana ne oluyor ne ateş giriyor ? Bi bitmediniz ya bi bitmediniz. Bende namazında niyazında kapalı bir bayanım ama sizin gibi dar bir çerçeveden bakmıyorum . Bugün kınadıklarınız yarın krdeşinizin evladınızın yada bir sevdiğinizin başına gelebilir unutmayın kınadığınız yerden sınanırsınız.

mrb son adet tarihim 18 ocak şubatta adet olmadım idrar testim negatif çıktı kan testim. 0.1 çıktı sonuç kesinmidir?

Geri